Facebook Google+ Twitter

Przeżyjmy to jeszcze raz... Przegląd wydarzeń muzycznych 2010

Rok 2010 obfitował w liczne wydarzenia muzyczne w naszym kraju. Do Polski zawitały takie gwiazdy jak Lady Gaga, Metallica, Elton John, Depeche Mode, Leonard Cohen czy Sting. Zapraszamy na podsumowanie muzycznego roku 2010 w Polsce.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Styczeń - w czterech miasta Polski zagrała grupa The Australian Pink Floyd. Fot. Wikipedia
Styczeń - w czterech miasta Polski zagrała grupa The Australian Pink Floyd. Fot. Wikipedia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Moniko P. z przykrością stwierdzam, iż o przemyśle muzycznym nwiesz bardzo mało, bo gdybyś wiedziała, to nie wygadywałabyś bzdur, że nam do czegoś daleko. Artyści pojwiają się tam gdzie ich muzyka osiąga pewne parametry liczbowe jeżeli chodzi o sprzedaż płyt, miejsca na listach etc. Czechy były w poprzednim roku ubogie o wielu artystów, a ci za to zaglądali do Polski, bo mieli tu po prostu lepsze notowania i większą popularność. I tak jeżeli wezmie się pod uwagę fakt jak słabo wciąż w porówaniu np. do Niemiec sprzedają się u nas płyty, to jesteśmy od Europy lepsi, bo mimo tych dość słabych wyników wielkie gwiazdy do nas przyjeżdzają. Bo widzą, ze Polska to kraj zmian, gdzie bilety na wszelkie koncerty idą jak świeże bułeczki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jasio
  • Jasio
  • 02.01.2011 14:11

@ Przybył. Uczy się pani "manier" u Kowalczyk? Magiel po byle pretekstem? Muzyczna elita gościła w Polsce. Przegapiła pani.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanawiają mnie kropki na prawej ręce Lady Gagi :>

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehe, zrobimy tak - ja się rozejrzę po świecie, a pani spojrzy jeszcze raz na swój komentarz z dystansu, który (jak mniemam) spreparowany został przez dorosłą osobę. Zgoda?
Pani Zuzo, proszę pokazać najściślejszą elitę branży muzycznej komercyjnego soulu/r&b /hiphopu która nawiedziła Polskę. Beyonce? Ne-Yo? Usher? The Game? Kid Cudi? Aretha Franklin? Stevie Wonder? Konkretnie kto? Oczywiście, zacznie Pani zapewne wymieniać całe rzesze innych tuzów takich jak M. Jackson, Madonna, LG, Snoop Dog czy Kanye West. Nie przeczę bowiem, że w ostatnich latach (zwłaszcza nowym milenium) całe masy doskonałych artystów zawitały do Polski, co jeszcze w połowie lat 90 było nie do pomyślenia. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż daleko nam do miejsc takich jak Berlin czy nawet Praga.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zuza
  • Zuza
  • 01.01.2011 18:07

Pani Przybył pani brak wiedzy na temat muzyki zadziwia, szczególnie, że pani nawet o tym czasem pisze. Odwiedza nas mnóstwo artystów z innych gatunków muzycznych, szczególnie np. muzyki elektronicznej. Niech się pani trochę rozejrzy w świecie a potem pisze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż, Polska nie od dziś jest krajem do którego przyjeżdżają gwiazdy z pierwszych stron gazet (bo niekoniecznie prezentują oni najwyższy poziom artystyczny). Szkoda jednak, że to głównie wykonawcy popowo-rockowi, wielcy reprezentanci pozostałych gatunków wciąż nas omijają szerokim łukiem.

P.S.
Uważam, że w podsumowaniu tym absolutnie brakuje Herbiego Hancocka oraz Chicka Corei, wielkie niedopatrzenie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne podsumowanie roku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze, na to ogromnie liczę ;).

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 26.12.2010 21:45

Widać, że coraz więcej gwiazd światowego formatu gości w naszym pięknym kraju, Paweł gwarantuje Ci że dostarczę Ci zapewnię kilku zdjęć do podsumowania 2011 roku :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.