Facebook Google+ Twitter

Przeżył na dnie Atlantyku dzięki bańce powietrza. Czekał na pomoc 60 godzin

W maju holownik "Jascon 4" zatonął 28 km od wybrzeża Nigerii. Wydawało się, że zginęli wszyscy członkowie załogi. Jak się okazuje, jednemu z nich udało się przeżyć dzięki bańce powietrza, która wytworzyła się w jednym z pomieszczeń zatopionego statku.

 / Fot. kkic, By kkic (Polski: praca własna English: self-made) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/license29-letni Okene przeżył prawie trzy doby na dnie Atlantyku. W jednym z pomieszczeń zatopionego holownika wytworzyła się bańka powietrza. Ubrany w bieliznę mężczyzna stał po pas zanurzony w wodzie i czekał, kiedy nadejdzie pomoc. Ratownikom udało się do niego dotrzeć po 60 godzinach od momentu katastrofy. Byli zdumieni, kiedy zobaczyli, że mężczyzna żyje.

29-latek dostał akwalung i przy pomocy ratowników wypłynął na powierzchnię. Jak powiedział później dziennikarzom, przeżył, ponieważ przez cały czas powtarzał słowa psalmu 143: "Przez wzgląd na Twoje imię, Panie, zachowaj mnie przy życiu".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zdał test wiary w Boga , jak dla mnie jest wielkim bohaterem wiary . Bóg jest dobry i wierny . ! I jak tutaj w Boga nie uwierzyć . ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.