Facebook Google+ Twitter

"Przy lampce" - koncert Voo Voo w Łodzi

Fundacja "Połączeni Pasją" serdecznie zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na koncert zespołu Voo Voo, który rozpocznie się 30 stycznia o godz. 19. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji.

 / Fot. mat. organizatoraKoncert istniejącego nieprzerwanie już ćwierć wieku Voo Voo to spotkanie z kultowym zespołem i jego liderem Wojciechem Waglewskim (nazwa grupy pochodzi od jego inicjałów zapisanych zgodnie z zasadami fonetyki języka angielskiego). Mają już na swoim koncie przeszło 20 studyjnych albumów.

Voo Voo łączy odrębne muzyczne światy, jak chociażby rock i folk różnych kultur. Wszystko to muzycy zespołu w iście perfekcyjny sposób prezentują na scenie. Najnowszy program pt. "Przy lampce" jest kameralnym spotkaniem z akustycznym i energicznym brzmieniem zespołu.

W trakcie koncertu dzięki bliskości artystów, wytwarza się jedyna w swoim rodzaju atmosfera, co dodatkowo podkreślają zaskakujące brzmienia, które muzycy z Voo Voo nieprzerwanie wynajdują w swoich wielkich przebojach (m.in. "Jak gdyby nigdy nic", "Flota Zjednoczonych Sił", "Otwórz mi", "Nim stanie się tak", "Bo Bóg dokopie"). Muzycy zapowiadają również, że podczas występu w Muzeum Miasta Łodzi nie zabraknie premierowych kompozycji chociażby z krążka "Wszyscy muzycy to wojownicy", który to w 2011 r. otrzymał nominację do Fryderyków w kategorii Album roku rock.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.