Facebook Google+ Twitter

Przybylska i Żebrowski w thrillerze „Sęp”. Premiera w lutym 2012

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-08 17:27

Zmysłowa scena miłosna między Anną Przybylską a Michałem Żebrowskim kończy zdjęcia do thrillera „Sęp” w reżyserii Eugeniusza Korina. Zapowiada się kino, do którego widz został przyzwyczajony w najlepszych amerykańskich produkcjach. Scenariusz jest mocny i wciągający, a film ma rozmach jakiego nie było dotąd w polskim kinie sensacyjnym.

 / Fot. ITI Cinema, mat. prasoweFabuła filmu jest bardzo gęsto opowiedziana i wymagała ogromnego nakładu pracy – tłumaczy Producent filmu. Dwie ekipy usprawniały pracę zespołu. W „Sępie” realizowaliśmy dziennie dwa razy więcej ujęć, niż robi się to standardowo w polskich produkcjach. Widzowie na pewno zauważą tę różnicę na ekranie.

Producenci filmu olbrzymi nacisk położyli na jego wizualny aspekt - czyli zdjęcia. Inspiracją dla operatora była „Infiltracja” Martina Scorsese.  / Fot. ITI Cinema, mat. prasowe

Okres przygotowań do filmu był bardzo długi – wyjaśnia Producent filmu. Dobór kostiumów, scenografii, a także oświetlenia nigdy nie był przypadkowy. Wszystko tworzy całość i skutkuje spójnością wizualną oraz dużym, wyczuwalnym napięciem w każdej ze scen.

Jesteśmy pewni, że dzięki pracy operatora i całej, świetnej ekipy, film będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów. Niewątpliwie widzowie nie raz będą zaskoczeni zwrotem akcji. Jest tu tajemnica, niezwykła intryga i piękne uczucie, które nieoczekiwanie wkrada się w poukładane życie głównego bohatera. Rzadko tak wyraziste postaci widuje się w polskim kinie.

 / Fot. ITI Cinema, mat. prasoweThriller z Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim i Danielem Olbrychskim w rolach głównych, to film, który zaoferuje widzom mocną rozrywkę na światowym poziomie. Choć fabuła trzymana jest na razie w tajemnicy, to sądząc po jej rozmachu, można się spodziewać jakości, jakiej dawno nie było w polskim kinie.  / Fot. ITI Cinema, mat. prasowe

Przez ponad 47 dni zdjęciowych na planie spotkali się najlepsi polscy aktorzy. Poza Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim i Danielem Olbrychskim byli to m.in.: Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka.

Premiera filmu planowana jest na luty 2012 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.