Facebook Google+ Twitter

PRZYGODA CZAI SIĘ ZA ZAKRĘTEM

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-08-27 12:05

W pierwszą sobotę września (7 września 2013) niczym słynni poszukiwacze skarbów, uczestnicy Samochodowego Rajdu na Orientację „Muminki WRC”, posługując się tajną mapą, odkryją zapomniane miejsca Mysłowic.

Jeżeli chcecie zobaczyć „mysłowickie meteoryty” i stare sztolnie czy też poszukać mysłowickiego lwa – zgłoście się. Za mało atrakcji? To dorzucimy zjazd pod ziemię w poszukiwaniu podziemnych skarbów.

Startujemy od godziny 8.10 (przyjmowanie załóg – parking przed budynkiem Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach przy ulicy Szczęść Boże 81). Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenia do 5.09.2013 r. Wpisowe wynosi 60,00 zł od załogi (obejmuje posiłek oraz inne dodatkowe świadczenia).

Wiemy, że słowo „rajd” wzbudza silne emocje sportowe ale chcemy podkreślić że nam nie chodzi o bicie rekordów prędkości. To impreza dla każdego. Tu nie liczy się wiek uczestników, predyspozycje czy marka samochodu. Chodzi o dobrą zabawę - należy trzymać się znaków i wyznaczonej drogi, po drodze są zadania - trzeba coś znaleźć lub odczytać. W tym rajdzie mózgiem całego przedsięwzięcia jest pilot. Cały czas poruszamy się zgodnie z przepisami ruchu drogowego

W ubiegłym roku udział w imprezie wzięło 20 załóg. Wśród debiutantów najlepszymi okazała się załoga: Maciej Kołodziej i Katarzyna Musiał, zaś prym wśród „zawodowców” wiodła załoga Maciej i Mateusz Krzewscy. Kto chce ich zastąpić w tym roku?

Zasady stosowanych opisów tras, przykładowe mapki i wszystko o rajdzie znajdziecie na naszej stronie w zakładkach: Muminki WRC oraz Samochodowe Rajdy na Orientację. Jeśli czegoś nie znajdziecie, wyślijcie nam zapytanie na adres: biuro@automobilklubmyslowicki.pl Wszystko dostaniecie na maila.

Serdecznie zapraszamy.
(Sylwia Litwińska )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.