Facebook Google+ Twitter

Przygodowa Gra o Tron dostępna już w grudniu. Twórcy zdradzają szczegóły

Najnowsza gra studia Telltale Games oparta będzie na popularnym cyklu powieści George'a R.R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia" i serialu "Gra o tron". Gra zostanie podzielona na sześć odcinków. Pierwszy to "Iron From Ice", którego premiera zaplanowana jest na grudzień 2014 roku.

 / Fot. Fot.Mark Turner/(CC BY 2.0)Studio Telltale Games, które stoi za wielkim sukcesem gier "The Walking Dead" i "The Wolf Among Us" rozpoczyna kolejną opowieść, tym razem osadzoną w świecie stworzonym przez George'a R.R. Martina. Akcja najnowszej gry stanowić będzie uzupełnienie wątków przedstawionych w serialu "Gra o Tron", a konkretnie wydarzeń między końcem trzeciego, a początkiem piątego sezonu - donosi tabletowo.pl

Zobacz też: Coś w lesie: recenzja gry "Slender: The Arrival" w wersji na PS3

Gra opowie o losach szlacheckiego rodu Forrester, który zamieszkuje twierdzę Ironrath. Co ciekawe, rodzina ta nigdy nie pojawiła się w serialu, a w powieściach Martina pojawiły się wyłącznie wzmianki na ich temat. Wiadomo, że zawsze okazywali lojalność rodowi Starków, a w ich włościach znajdują się zasoby tzw. żelaznych drzew, którym rodzina zawdzięcza swoją silną pozycję. Pozyskiwane z nich drewno jest wykorzystywane do budowy statków, domów i uzbrojenia.

Jak podaje portal gry-online.pl, podczas zabawy odwiedzimy szereg miejsc dobrze znanych z ekranów i stron powieści, jak chociażby Królewską Przystań i Mur.

Obecnie potwierdzono wersje na pecety, konsole PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4 i Xboksa One oraz urządzenia mobile z systemem iOS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.