Facebook Google+ Twitter

Przygotowania do Gali Biznesu 2010

Młodzi ludzie z pasją i zacięciem do przedsiębiorczości po raz kolejny będą nagradzać przedstawicieli biznesu w województwie łódzkim.

 / Fot. Sławomir SzwajdlerTrwają przygotowania do Gali Biznesu 2010. Wielkiej, prestiżowej i nieporównywalnej z żadną inną galą w Polsce. Sedno wyjątkowości tkwi w jej organizatorach. Młodzi liderzy z województwa łódzkiego już nie po raz pierwszy będą dokonywać selekcji osób i instytucji związanych z rozwojem przedsiębiorczości w naszym regionie.

A ta w województwie łódzkim rozkwita nadzwyczaj szybko, wystarczy tylko spojrzeć na ostatnie sukcesy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Cel przedsięwzięcia od początku istnienia Gali Biznesu jest jeden - promocja przedsiębiorczości wśród młodych osób. Przybliżamy w ten sposób studentom potencjalnych pracodawców oraz pokazujemy ważne dla regionu instytucje. Przedstawiamy osobowości, które przyczyniają się do tworzenia środowiska sprzyjającego rozwojowi. Często te same osoby mogą być wzorcem do naśladowania.

Tegoroczna, już czwarta z kolei edycja będzie wzbogacona o dwie nowe kategorie w których zostaną przyznane statuetki. Na chwile obecną ich nazwy są jednak niespodzianką, którą organizatorzy z Łódzkiego Studenckiego Forum Business Centre Club chcą pozostawić w tajemnicy.

Nowością będzie również otwarty konkurs, który ma na celu większe zaangażowanie społeczeństwa. W poprzednich latach nad dokonaniem ostatecznych wyborów
czuwała kapituła złożona z przedstawicieli organizacji studenckich (samorządów studenckich, kół naukowych, biur karier oraz organizacji międzynarodowych), w tym roku zorganizowany zostanie na stronie www.galabiznesu.eu elektroniczny system głosowania na kandydatów. W ten sposób każdy będzie mógł wpłynąć na ostateczne wyniki. Dla osób, które poprą swoich kandydatów organizatorzy przewidują wartościowe nagrody rzeczowe.

Laureatów niepowtarzalnej Gali Biznesu 2010 poznamy w maju bieżącego roku.
Tym samym zachęcamy do odwiedzania strony, gdzie pod koniec marca powinien pojawić się formularz konkursowy.

Firmy zainteresowane współpracą, jak i osoby chcące zgłosić potencjalnych kandydatów do poszczególnych kategorii prosimy o kontakt. Dane teleadresowe jak i inne informacje znajdą Państwo na stronie galabiznesu.eu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.