Facebook Google+ Twitter

Przygotowania do sezonu ogrodniczego rozpoczęte

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-26 11:40

Piękna wiosenna pogoda za oknem spowodowała, że Polacy rozpoczęli przygotowania do sezonu ogrodniczego.

Koniec marca to doskonały czas na rozpoczęcie prac ogrodowych. Potwierdzają to również statystyki wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl, w których w marcu odnotowano wzrost zapytań o szkółki drzew, ziemię ogrodową i krzewy ozdobne odpowiednio o: 294%, 248% i 230%. Właściciele firm ogrodniczych również mogą mieć powody do zadowolenia. Zapytania o usługi w tej branży wzrosły w ciągu ostatniego miesiąca o 109% i tym samym znajdują się w czołówce zestawienia w wyszukiwarce panoramafirm.pl. – źródło Adobe SiteCatalyst.

Polacy aktywnie poszukujący informacji na temat aranżacji ogrodów i ogródków działkowych coraz częściej korzystają z Internetu zarówno w poszukiwaniu inspiracji, jak i wybierając firmy usługowe. Według danych wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl najczęściej szukamy pomocy specjalistów znajdujących się w najbliższej okolicy.

„Lokalna wyszukiwarka panoramafirm.pl jest źródłem informacji dla osób planujących prace ogrodowe. Nasza aplikacja mobilna pozwala na lokalizowanie na mapie m.in. sklepów ogrodniczych, szkółek roślin czy marketów budowlanych.” – mówi Magdalena Wypychowicz Dyrektor ds. Strategii Rozwoju Rynku Eniro Polska. „Dla użytkowników Panoramy Firm, którym zależy na szybkim i skutecznym dotarciu do potrzebnych informacji, oferujemy również bezpłatną aplikację nawigacyjną. Dzięki niej możemy łatwo wyznaczyć trasę dojazdu do poszukiwanej firmy. W zupełności wystarczy nam smartfon – dodaje Magdalena Wypychowicz. Co ważne, Panorama Firm Nawigacja działa całkowicie za darmo i bez połączenia z Internetem” – podsumowuje Magdalena Wypychowicz Dyrektor ds. Strategii Rozwoju Rynku Eniro Polska.

Zakres usług ogrodniczych, jaki możemy zamówić jest bardzo zróżnicowany. Podstawowy zakres prac to koszenie trawy czy grabienie i zamiatanie liści. Jak pokazują statystyki wyszukiwarki panoramafirm.pl Polacy chętnie sięgają również po kompleksowe usługi z użyciem nowoczesnych maszyn takie jak: konserwacja mebli ogrodowych, tarasów, podjazdów i ścieżek, przygotowywanie oczek wodnych czy aerację trawników.
(Anna Buczyńska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.