Facebook Google+ Twitter

Przygotowania Warszawy do Euro. Relacja z konferencji

Współautorzy: Mateusz Max Maksiak Filip Chochół Tomasz Kossakowski

O 14.30 w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się konferencja prasowa o przygotowaniu Warszawy do mistrzostw. Wezmą w niej udział m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy oraz Jacek Wojciechowicz, zastępca prezydent Warszawy.

 / Fot. Mateusz Max MaksiakZebranych gości powitała Marta Brzegowa rzecznik ds. Projektu EURO 2012. Oprócz Hanny Gronkiewicz-Waltz, w spotkaniu udział wzięli m.in. Jacek Wojciechowicz, zastępca prezydent Warszawy oraz Ewa Gawor, dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.

Prezydent Miasta zaznaczyła, że dzisiejsze otwarcie Strefy Kibica to wielkie wydarzenie. Podkreśliła, że miasto jest przygotowane na przyjęcie kibiców na Euro. Poprosiła także o doping dla naszej reprezentacji,

Zaprezentowany został także schemat działania komunikacji miejskiej w Warszawie podczas trwania turnieju. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Ewa Gawor, dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy apelowała o bardzo spokojne podchodzenie do informacji o przemarszu kibiców rosyjskich w dniu 12 czerwca.

- Mamy nadzieję, że wiele osób wróci do stolicy po mistrzostwach - mówił Jacek Wojciechowicz, zastępca prezydent Warszawy.

Wiadomości24.pl przeprowadziły wideorelację live z konferencji.Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.