Facebook Google+ Twitter

Przyjaciel potrzebny od zaraz!

Fundacja "DOM W ŁODZI", prowadząca jedyny w Polsce Dom Dziecka dla Dzieci Chorych zaprasza do współpracy w ramach wolontariatu osoby w wieku od 18 do 118 lat.

Wielkie serce, szczypta empatii, niespożyte nakłady energii, ziarnko kreatywności, odrobina dobrych chęci - oto przepis na wolontariuszy, których potrzebujemy!

logo Funacji "Dom w Łodzi" / Fot. Marta OleksiakPod naszym dachem mieszka dziewiątka wspaniałych dzieci, którym los poskąpił zdrowia i miłości najbliższych osób. Nasi wychowankowie to zarówno maluchy, potrzebujące towarzyszy zabaw, jak i dorastająca młodzież z właściwymi sobie troskami i radościami dnia codziennego. Każdy z nich marzy o normalnym życiu w gronie osób, na które można liczyć.

Rozpoczynamy właśnie realizację projektu "Przyjaciel potrzebny od zaraz". Naszym celem jest stworzenie grupy wolontariuszy, którzy poprzez swoje działania będą pozytywnie wpływali na polepszenie samopoczucia naszych dzieci. Zadbamy o to, aby każdy z naszych wolontariuszy czuł się potrzebny i spełniony.

Dołącz do nas!

Zajrzyj na naszą stronę www.domwlodzi.org, pomyśl czy chciałbyś poświęcić cząstkę swojego czasu dla innych właśnie w takim miejscu jak nasz dom, zastanów się w czym możesz nam pomóc i zadzwoń umówić się na spotkanie.

Potrzeb jest bardzo wiele:
- Możesz bawić się z naszymi maluchami,
- Pomóc w nauce starszym domownikom lub służyć im wsparciem i miłym słowem,
- Być może chciałbyś wykorzystać swoje zdolności plastyczne i pomóc nam w projektowaniu plakatów i ulotek informacyjnych,
- A może interesujesz się informatyką i zajmiesz się naszą stroną www,
- Twoja inwencja twórcza pomoże nam zorganizować niebanalny dzień dziecka, mikołajki, urodziny lub inne uroczystości w domu,
- Jesteś na emeryturze? Dla nas Twoje życiowe doświadczenie jest bardzo cenne,
- Chciałbyś pomagać, ale nie masz czasu, aby regularnie odwiedzać dom? Możesz zostać wolontariuszem akcyjnym i pomagać nam w akcjach charytatywnych,
- A może masz jeszcze inny pomysł, w jaki sposób stać się naszym przyjacielem?

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, będziemy Cię gorąco wspierać, profesjonalnie Cię przeszkolimy, poznasz wiele fantastycznych osób i dostaniesz od nas referencje potwierdzające Twoje zaangażowanie.

Spytasz: - Cóż takiego skłania wolontariusza do poświęcenia swego życia dla innych?
- Przede wszystkim naturalny odruch serca, który przynagla każdego człowieka do pomocy drugiemu. Wolontariusz, gdy bezinteresownie może dać innym coś z siebie, doświadcza radości, która przewyższa to, czego dokonał.

Masz pytania? Chciałbyś nas lepiej poznać?
Odwiedź naszą stronę: www.domwlodzi.org
Jeśli czujesz że Twoje miejsce jest u nas, prosimy o kontakt:
Drogą mailową: moleksiak@domwlodzi.org
Telefoniczną: 508 188 060

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.