Facebook Google+ Twitter

Przyjaciele dla Opoki - dołącz do zabawy

25 października zapraszamy do Klubu Wytwórnia na piknik rodzinny: Przyjaciele dla Opoki. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla najmłodszych i tych trochę starszych. Celem Pikniku jest zbiórka funduszy na ratowanie Opoki.

Plakat promujący Piknik: Przyjaciele dla Opoki / Fot. Justyna ZetO Fundacji Pomocy Rodzinie pisano już wiele. Na początku roku okazało się, że Fundacja nie jest w stanie wykazać tzw. wkładu własnego do różnych projektów. Powód: wycofanie się sponsorów i opóźnienie wpływów z 1 proc.

Po miesiącach starania się o pozyskanie nowych sponsorów, pojawiania się w mediach i umawiania się na spotkania Izabella Kołecka, Prezes Fundacji Opoka, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Efektem tego jest Wielki Piknik Rodzinny, który będzie miał miejsce 25 października. W niedzielne popołudnie w godzinach 15.00-20.00 łodzianie będą mogli skorzystać z wielu atrakcji w jednym miejscu. Wśród nich: pokaz mody dziecięcej, Anioły na Szczudłach z Teatru Sekret, Figlobus, występy zespołów: Pędziwiatry, Energize, ATUT, Smocza Jama, pokaz Jet Kundo oraz wiele innych atrakcji. Do dyspozycji będą także wróżka, wizażystka oraz stylistka.

Tak szeroki wachlarz atrakcji możliwy był dzięki współpracy sponsorów oraz przyjaciół Opoki. Zarówno osoby biorące udział w wydarzeniu od strony artystycznej, jak i zaangażowane w przygotowanie i organizację imprezy to wolontariusze. Wszyscy działają by móc zebrać 40 tys., których brakuje Opoce.

Przyjaciele Opoki apelują: przyjdź, dołącz się do zabawy i wesprzyj Fundację, by ta mogła nadal pomagać. Więcej informacji możesz uzyskać u autorki tekstu lub na: http://www.opoka.toya.net.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.