Facebook Google+ Twitter

Przyjacielski gest Jacka Stachurskyego

Jacek Łaszczok, popularny Jacek Stachursky jest jednym z najpopularniejszych artystów polskiego show-biznesu. Wykonując przyjacielski gest w stosunku do swojego chorego muzyka, zasłużył na szacunek.

Stachursky mieszka w Czechowicach-Dziedzicach w województwie śląskim i jak sam mówi, kiedyś chce zostać tam burmistrzem. Wraz z zespołem występuje już dobrych kilka lat, a największą popularność zdobył dzięki piosence "Typ niepokorny". Przez pewien czas jego popularność zmalała, jednak w ostatnim czasie znowu zaczął ją odzyskiwać. Wszystko zaczęło się zmieniać na lepsze od ostatniego Festiwalu w Sopocie, gdzie zdobył Słowika Publiczności, śpiewając "Z każdym Twym oddechem". Od tego czasu zapraszany jest do udziału w konkursach galach.

W ostatnim czasie Jacek Stachursky wykonał bardzo przyjacielski gest. Wielu artystów patrzy tylko, jak zrobić szybko karierę, nie licząc się z uczuciami zespołu, a przecież jakby nie muzycy: perkusiści, gitarzyści – piosenek by nie było. Zespół Stachursky dostał propozycję nagrania koncertu dla telewizji TVN. Zespół propozycję przyjął, ale po tygodniu pojawiła się informacja na stronie internetowej o przesunięciu terminu nagrania, komunikat miał następującą treść:

„Z powodów zdrowotnych jednego z muzyków Jacka Stachursky’ego termin koncertu dla telewizji TVN został przesunięty”.

Już same te słowa były zaskoczeniem, ponieważ nikt nie miał wątpliwości, że to ogromna szansa na zdobycie jeszcze większej popularności. Druga część komunikatu pokazuje, jaka szczególna przyjaźń łączy muzyków w tym zespole:

„Jacek nie wyobrażą sobie nagrania tego koncertu bez tego wspaniałego człowieka”.

Niestety, nie udało mi się ustalić, o którego muzyka chodzi, ponieważ ani menedżer, ani nikt z zespołu nie chce udzielić takiej informacji. Nie wiemy, na jaką chorobę cierpi muzyk, ale z pewnością taki gest jest dla niego bardzo ważny i pomoże mu w szybszym pokonaniu choroby.

 

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

"Jacek Łaszczok, popularny Jacek Stachursky " - chyba 'Jacek Łaszczok, popularny Stachursky'? :)
Miły gest.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miło dowiedzieć się od czasu do czasu, że nie wszyscy idą po trupach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.03.2007 20:46

Apostrof w tytule, moim zdaniem, niepotrzebny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.