Facebook Google+ Twitter

Przyjdź na Final E(x)plory!

Już 4-6.04.2013 w Gdyni odbędzie się Finał prestiżowego Festiwalu E(x)plory. Jest to podsumowanie Regionalnych Festiwali w Warszawie, Poznaniu i Gdyni. W ich trakcie wybrano 33 najlepsze prace naukowe młodych osób do 19 roku życia.

Finał Festiwalu E(x)plory 4-6 kwietnia 2013 w Gdyni! / Fot. materiały promocyjne FestiwaluIdeą Festiwalu E(x)plory jest wspieranie młodych polskich naukowców w realizacji innowacyjnych projektów naukowych i ich promocji na arenie międzynarodowej. Równorzędnym celem jest promocja firm opartych na innowacyjnych technologiach, oraz umożliwienie im współpracy z młodymi talentami.

Festiwal E(x)plory to pierwsze w Polsce wydarzenie umożliwiające utalentowanej młodzieży wyjazdy na światowe konkursy poświęcone nauce i nowym technologiom. Spośród przysłanych do końca roku projektów z nauk ścisłych, przyrodniczych, technicznych, ekonomicznych i społecznych, przygotowanych przez uczniów i studentów, jury wyłoni uczestników 5 finałów Regionalnych E(x)plory, tzw. RE(x)-ów. Ocenione tam najwyżej prace wezmą udział w kolejnym etapie konkursu - trzydniowym Finale Festiwalu E(x)plory w Gdyni. Podczas Finału Explory odbywać się będą również inne wydarzenia takie, jak gry kreatywne i laboratoria dla uczniów, czy panele dyskusyjne i warsztaty dla nauczycieli.

Finał Festiwalu E(x)plory odbywa się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.
4 kwietnia jest dniem zamkniętym - tylko dla Finalistów konkursu E(x)plory. 5 i 6 kwietnia Festiwal jest otwarty dla gości z zewnątrz. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie udziału mailowo na adres explory@explory.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów nauki i nowoczesnych technologii!
Więcej informacji o Festiwalu oraz zapisach na warsztaty na stronie: http://www.explory.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.