Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30286 miejsce

Przyjdź, zobacz, uwierz. XIII edycja UFO Forum już 23 maja!

Nie jesteśmy sami we wszechświecie - prawdziwości tej tezy będą starali się dowieść gospodarze tegorocznej, XIII edycji UFO Forum. O tegorocznym spotkaniu z Januszem Zagórskim, głównym organizatorem i pomysłodawcą imprezy rozmawia Agnieszka Jarząbek.

Plakat promujący XIII UFO Forum, Wrocław 2009 / Fot. Materiał promocyjnyJakie atrakcje czekają na uczestników projektu UFO Forum?
- UFO Forum we Wrocławiu to największa, cykliczna impreza poświęcona UFO w Polsce, a w zasadzie również w Europie. Nie ma co roku w jednym mieście takiego zgromadzenia ludzi (250-300 osób) pasjonujących się problemem niezidentyfikowanych obiektów latających. Tegoroczny program jest bardzo ciekawy. Generalnie atrakcje dzielą się na kilka kategorii. Po pierwsze, będzie wiele osób, które bezpośrednio zetknęły się z niezidentyfikowanymi pojazdami, a nawet widziały dziwne istoty. Trudno tak liczne grono ludzi uznać za kłamców. Po drugie, zobaczymy nowe zasoby nagrań foto i wideo dziwnych obiektów i zjawisk. Po trzecie, swoimi refleksjami podzielą się osoby od lat studiujące i pogłębiające dany problem. Po czwarte, publiczność będzie mogła zadawać pytania uczestnikom panelu dyskusyjnego pod tytułem: Kto ukrywa prawdę o UFO? Po piąte, po raz pierwszy w trzynastoletniej historii UFO Forum pokażemy coś w rodzaju kabaretu, małego show: ufo na wesoło. Tak więc będzie wiele ciekawych atrakcji.

Czy impreza cieszy się dużym zainteresowaniem?
- Tak, na sali, na której organizowano do tej pory UFO Forum mogło zmieścić się ok. 300 osób i tyle najczęściej ludzi bywało. Do tego duże zainteresowanie mediów.

Co może pan powiedzieć o miejscu, w którym odbędzie się XIII Międzynarodowe UFO Forum?
- To nowa siedziba Centrum Kultury Agora we Wrocławiu na ul. Serbskiej 5a, blisko ul. Osobowickej. Po 12 latach po raz pierwszy nasze Forum odbędzie się w nowym, ładnym, nowoczesnym, funkcjonalnym budynku. Może to sygnał zmian jakie nadejdą dla sprawy UFO.

Kto może wziąć udział w projekcie?
- Ten projekt zawsze w 90 procentach finansowany był z biletów. Stąd też, również w tym roku, każdy może go kupić i przybyć na spotkanie. Dla młodzieży szkolnej i studentów jak zawsze jest zniżka. Fani UFO zjeżdżają do Wrocławia z całej Polski. W tym roku nie przewidujemy gości z zagranicy, ale bywali tu znani na całym świecie ufolodzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 12.05.2009 16:04

Jak widzę takie herezje o UFO http://www.youtube.com/watch?v=QstkOaIfReU to nie uwierzę i w te "prawdziwe"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.