Facebook Google+ Twitter

Przyjedź 13 grudnia do Zielonej Góry, bo…“Warto jest pomagać!“.

O tym, że „Warto jest pomagać“ wiadomo od dawna i przekonywać nie trzeba, ale można czasem przypomnieć.

To już X edycja akcji
13 grudnia 2014 o godz 19:00 odbędzie się X już Edycja Akcji Charytatywnej pod takim właśnie tytułem.

Będzie to jedyny w swoim rodzaju koncert charytatywny kolęd i pastorałek, który przebiegać będzie pierwszy raz w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Urszuli w Zielonej Górze. To wyjątkowe wydarzenie poprowadzi Dorota Wellman wraz z Leszkiem Jenkiem, a na scenie pojawi się wielu znakomitych artystów, m.in: Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk, Kasia Wilk, Ewa Jach, Patrycja Kosiarkiewicz, Bartek Jędrzejak i wiele innych. Artyści w ten wyjątkowy wieczór wystąpią, aby pomóc, a zaśpiewają wspominane już, najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Wszystkie, zebrane w tej edycji fundusze przekazane zostaną na leczenie niespełna 5-cio letniego Oliwiera Mierzejewskiego, u którego w tym roku wykryto nowotwór złośliwy móżdżku.
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk to jedni z wielu artystów, którzy wezmą udział w X edycji Akcji Charytatywnej – „Warto jest pomagać“. / Fot. Fot. Zdjęcie archiwalne
W drugiej części wieczoru odbędzie się finałowe rozdanie plebiscytu „Lubuski Anioł Roku“, nagrody powędrują do osób, które w mijającym roku bezinteresownie wspierały potrzebujących. Każdy, kto chce uczestniczyć w tej magicznej akcji i poczuć troszkę wcześniej magię Świąt, może już teraz nabyć bilet/cegiełkę w cenie 40 zł.

Bilety można nabyć we wszystkich punktach sprzedaży sieci portalu www.abilet.pl

Warto być, bo…“Warto jest pomagać!“.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.