Facebook Google+ Twitter

Przyjedź do Zabrza na "Hity na czasie"!

Zabrzańska edycja "Hitów na czasie" już w niedzielę. Kto wystąpi na scenie oraz na jakie utrudnienia ruchu musisz być przygotowany? Pamiętaj, że kiedy dojedziesz do Zabrza pytaj o park Jana Pawła II. Zapraszamy!

 / Fot. Agata PańczykZabrzańska edycja "Hitów na czasie" już jutro. Wiemy na sto procent, kto będzie zabawiał śląską publiczność zgromadzoną w Parku Jana Pawła II. Na scenie wystąpią: Ania Dąbrowska, Kombi, East Clubbers, Jay Delano, MILK INC, Ian Van Dahl, Kasia Cerekwicka, Magnus, Akcent i zespół FEEL.

Przygotowania trwają już od tygodnia. Dziś rozpoczęły się próby dźwięku i światła. Jutro już od godz. 13 pierwsze zespoły będą zabawiać gromadzącą się przed sceną publiczność.

Uwagi dla zmotoryzowanych!


 / Fot. Agata PańczykJak podała oficjalna strona Urzędu Miejskiego w Zabrzu, 2 września nastąpi zmiana organizacji ruchu:

8 - 23 na al. Korfantego w kierunku do Mikulczyc (na odcinku od ul. Gdańskiej do ul. G. Bruno) zostanie wygrodzone 1,5 pasa jezdni z przeznaczeniem na skośne parkowanie pojazdów.
6 - 23 dla ruchu kołowego na całej długości zamknięta zostanie ul. G. Bruno. Autobusy, które skręcały w ul. G. Bruno, od pierwszego niedzielnego kursu będą dojeżdżały do przystanku przy ul. Heweliusza i tam zawracały.


Ulice już dzisiaj zostały odpowiednio oznaczone, więc kierowcy nie powinni być zdezorientowani.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Plus!

Komentarz został ukrytyrozwiń

+;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.