Facebook Google+ Twitter

Przyjemne z pożytecznym: warsztaty językowe AIESEC University

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-08 15:49

5 marca 2012 roku ruszają warsztaty językowe AIESEC University. Kursy prowadzone będą przez native speakerów, pochodzących z przeróżnych części świata. Warsztaty zaskakują swoją niekonwencjonalnością: uczestnicy będą mieli okazję spędzić czas z prowadzącymi również po zajęciach. Co ciekawe, całe przedsięwzięcie organizowane jest przez... studentów.

 / Fot. Mat. prasoweAIESEC University oferuje dużo więcej, niż typowe szkoły językowe. Poza akcentem, niemożliwym do wyłapania od zwykłego magistra kierunku lingwistycznego, uczestnicy będą mieli możliwość mówić tak, jak obcokrajowiec na co dzień. To również jedyna w swoim rodzaju okazja, by mieć kontakt z innymi kulturami, nie wyjeżdżając z Polski.

- Atmosfera zajęć była energetyzująca. Prowadzący nie pozwalał nam się nudzić nawet przez sekundę. Co najważniejsze – nie zachowywał się jak nauczyciel wprowadzający rygor i dyscyplinę na zajęciach. Często sugerował, byśmy to my, uczestnicy, decydowali o czym chcemy rozmawiać, co było niezaprzeczalną zaletą tego kursu - powiedziała Magda, uczestniczka poprzedniej edycji AIESEC University.

Warsztaty te to także szansa na poszerzenie międzynarodowych znajomości. / Fot. Materiały prasowe Prowadzący są otwarci na wszelkiego rodzaju spotkania również po zajęciach: wspólne imprezy, wyjścia na kawę, czy do kina, to codzienność uczestników AIESEC University.

Nauczający są kreatywni, na zajęciach nie wieje nudą jak na lekcjach w szkole. To młodzi wykwalifikowani ludzie z pasją, Jednak warsztaty to nie tylko zabawa - to głównie edukacja prezentowana w przyjazny sposób.

Cały kurs trwa 2 miesiące: zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 1,5h. Do wyboru mamy ponad 11 języków obcych na różnych poziomach zaawansowania: angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski rosyjski, portugalski, chiński, japoński, arabski i szwedzki.

Zapisy na warsztaty startują na początku lutego na stronie learnbyplay.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.