Facebook Google+ Twitter

Przynieś zimową pocztówkę do Bonarki i wygraj wyjazd do term

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-12 14:44

Zimowych emocji w Bonarce ciąg dalszy – w ramach imprezy „Szusuj na olimpiadę do Bonarki” wystartował właśnie plastyczny konkurs dla dzieci i młodzieży na najpiękniejszą pocztówkę, organizowany we współpracy z Komitetem Kraków 2022.

W Soczi zimowe igrzyska, a w krakowskim centrum handlowym toczy się równolegle dwutygodniowa impreza „Szusuj na olimpiadę do Bonarki”. W jej ramach organizowany jest konkurs „Kraków: tu wszystko staje się możliwe”, polegający na przygotowaniu przez dzieci i młodzież pocztówek prezentujących to miasto zimową porą. Jedynym ograniczeniem jest format kartki pocztowej. Wodze wyobraźni można śmiało popuścić przy wyborze materiałów oraz samej artystycznej kreacji. Kredki? Farbki? Wycinanki? Kolaż? A może pójść na całość i do stworzenia widokówki wykorzystać prawdziwe płatki śniegu lub sople? Czemu nie, przecież – jak zachęca sam tytuł konkursu – wszystko jest możliwe… Inspiracją może być także i wyświetlany w Bonarce spot promujący Kraków jako kandydata do organizacji zimowej olimpiady w 2022 r.
Wykonane prace należy przynosić do Punktu Informacyjnego w Bonarce do 23 lutego. Dla wszystkich zainteresowanych konkursem Bonarka wraz z Komitetem w ostatni weekend zimowej olimpiady (22-23 lutego) organizuje również specjalne warsztaty plastyczne. W tym samym czasie odbędą się jeszcze dodatkowe atrakcje: symulatory skoków oraz zjazdów narciarskich i snowboardowych. Spróbować swych sił będzie można także na profesjonalnych trenażerach, takich samych, z jakich korzystają nasi sportowcy. Każdy odwiedzający Bonarkę poczuje się jak prawdziwy olimpijczyk także za sprawą oryginalnej wystawy najciekawszych dyscyplin sportowych, pozwalającej m.in. zasiąść w prawdziwym bobie czy też stanąć na biathlonowej strzelnicy. Cały czas podziwiać można wystawę najstarszych w Polsce nart, pochodzących z Muzeum Narciarstwa w Cieklinie.
Kto nie zdąży wykonać widokówki w domu – będzie miał zatem dodatkową szansę, by powalczyć o cenne nagrody.
A te kuszą – 5 voucherów dla 4 osób do term w Bukowinie na cały dzień. Ufundowane zostały przez Bukovina Terma Hotel SPA – Najgorętsze miejsce w Tatrach, gwarantujące moc rozgrzewających doznań bez względu na niskie temperatury za oknem. Niespodzianki dla wyróżniających się prac przygotowała także firma 4F.
Jak widać, na przekór mało zimowej aurze w Bonarce wszyscy miłośnicy białego szaleństwa poczują się wybornie!
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.