Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7703 miejsce

"Przypadkowy mąż" to przypadek do przewidzenia

Do polskich kin wchodzi nowa, typowo amerykańska komedia romantyczna. Rozpoczyna się złym doradztwem, którego konsekwencją jest podstępne oszustwo. Na dodatek pojawia się "Przypadkowy mąż".

Plakat reklamujący film / Fot. Materiały dystrybutoraFilm „Przypadkowy mąż” wchodzi do polskich kin już dziś (2 października). Jest to kolejna szablonowa komedia romantyczna, czyli od początku wiemy jak się zakończy. Pytanie brzmi - jak zostaną pokazane sytuacje prowadzące do oczywistego happy endu?

Jest to historia pani dr Emmy Lloyd (Uma Thurman) specjalistki od miłości, która radzi swoim słuchaczom jak wybrać racjonalną miłość (bo tylko taka się sprawdza). Niszczy ona związek Patricka Sullivan’a (Jeffrey Dean Morgan) i jego narzeczonej, odradzając jej ślub z mężczyzną, którego zna tylko 5 miesięcy. Zdruzgotany Patrick pragnie tylko jednego- zemścić się na sprawczyni jego nieszczęścia.

Tak się składa, że syn jego przyjaciela jest hakerem. Dostaje się on do akt panny Emmy Lloyd i za zgodą Patrica zmienia jej stan cywilny na mężatkę. Mężem oczywiście jest zraniony Sullivan. Od tego momentu ułożone życie pani doktor zaczyna się komplikować. Tym bardziej, że wychodzi za mąż za swojego zrównoważonego narzeczonego Richarda Bratton’a (Colin Firth). Nic już nie jest takie samo. Fortel Patrica zmienia jej nie tylko życie, ale i podważa światopogląd na mężczyzn.

Jeśli chodzi o grę, to niestety Uma Thurman nie pasuje do tej roli - zbyt sztuczna i na siłę śmieszna. Za to grający Deep’a (przyjaciela) Ajay Naidu, wywiązzuje się ze swojego zadania znakomicie - jest zabawny i od pierwszej chwili zyskujący sobie sympatię.

Podsumowując, film jest prosty, łatwy i przyjemny, nie wnoszący nic nowego w życie, opierający się na truizmach, ale zapewniający niezłą zabawę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

widziałam plakaty na mieście, na film zapewne się nie wybiorę, ale może looknę w swoim czasie na dvd

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.