Facebook Google+ Twitter

Przystanek Jezus 2008

Do Kostrzyna nad Odrą zjeżdżają uczestnicy kolejnego już Przystanku Jezus. Jak podkreślają organizatorzy PJ nie jest konkurencją dla Przystanku Woodstock, ale zjazdem osób, które spotkały na swojej drodze Jezusa i z nim chcą żyć.

PJ-utka / Fot. Ryszard WaldunPole namiotowe przy ul Wyszyńskiego, gdzie znajduje się świątynia przy której odbywa się Przystanek Jezus zapełnia się z dnia na dzień coraz bardziej. Przyjeżdżają pojedyńcze osoby, ale również całe grupy. O trwającym Przystanku informuje między innymi PJ-utka ustawiona przed kościołem. Jest to zbudowana przez uczestników łódka ze skrótem PJ ( Przystanek Jezus).

Pole namiotowe / Fot. Ryszard WaldunUczestnicy, którzy przyjechali do Kostrzyna dzień rozpoczynają o 7.30 wspólną jutrznią, a kończą około 20.00 uroczystą eucharystią.

Wspólna modlitwa / Fot. Ryszard WaldunTo nie wszyscy uczestnicy, którzy się zgłosili.Będzie ich jeszcze więcej. Oprócz warsztatów, modlitwy, spotkań i wspólnych śpiewów planują także odwiedzić pola Przystanku Woodstock, aby mówić napotkanym osobom, że
"Jezus jest Panem". Organizatorzy zbudowali wioskę Przystanku Jezus z sanitariatami, wodą i kuchnią polową. Działa także radio, którego można posłuchać w internecie na stronie Przystanekjezus.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 30.07.2008 11:30

Ciekawe dlaczego nie przyjadą po przystanku Woodstock ? :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.