Facebook Google+ Twitter

Przystanek relaks w Arkadach Wrocławskich. Bezpłatne zabiegi i konsultacje

W najbliższy weekend w Arkadach Wrocławskich każdy chętny będzie mógł otrzymać darmowy masaż oraz poradę kosmetyczną. Wszystko to w ramach przystanku relaks, nowej inicjatywy Centrum Relaksu Grota Solna.

Stres jest nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Choć marzymy o tym by się go pozbyć, bez niego nie moglibyśmy normalnie funkcjonować. Przewlekłe stany napięcia emocjonalnego powodują, że nasz układ immunologiczny gorzej funkcjonuje, a w związku z tym częściej chorujemy. Jesteśmy również rozdrażnieni, a to negatywnie wpływa na nasze relacje rodzinne. Idealnymi środkami rozluźniającymi są: słuchanie ulubionej muzyki, czytanie książki, ćwiczenia relaksacyjne i masaże. Nie każdy ma jednak czas, by udawać się do gabinetu odnowy biologicznej.

Dlatego też Centrum Relaksu Grota Solna organizuje w Arkadach Wrocławskich przystanek relaks. Każda osoba chętna będzie mogła poddać się kilkuminutowemu zabiegowi masażu karku oraz porozmawiać z kosmetyczką na temat kondycji swojej skóry.

Przystanek relaks będzie dostępny dla klientów Arkad Wrocławskich w godz. 12-15 w sobotę i niedzielę. To pierwsza odsłona przystanku, który wkrótce pojawi się również w innych częściach Wrocławia.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.