Facebook Google+ Twitter

Przystanek Woodstock 2015: Illusion i Lipali dołączają do gwiazd festiwalu

Illusion wraz z gośćmi otworzy tegoroczny Przystanek Woodstock. Festiwal odbędzie się między 31 lipca a 2 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

 / Fot. Łukasz Gdak/PolskapresseIllusion i Lipali dołączają do gwiazd Przystanku Woodstock. Dotychczas potwierdzono występy Congo Natty, Eluveitie, Shaka Ponk, Within Temptation, Black Label Society, Scarecrow, Canailles, Frontside, Proletaryat, Mroza i Meli Koteluk.

Illusion jak mało który zespół zasłużył na miano polskiego rocka. Utwory, takie jak "Nóż", "Vendetta", czy "Wojtek" pokolenia polskich gitarzystów są w stanie zagrać z zamkniętymi oczami. W ciągu pięciu lat grupa nagrała pięć płyt, z których wszystkie osiągnęły status kultowych, i zawiesiła działalność tuż przed nadejściem nowego tysiąclecia. W 2008 roku Illusion pojawił się na chwilę, dając czadu we wrocławskiej Hali Stulecia. Mimo świetnej atmosfery i gorącego przyjęcia (na koncercie stawiło się dziewięć tysięcy fanów!), na prawdziwy powrót Illusion fani musieli jeszcze trochę poczekać. Udało się! Legenda okazała się jak najbardziej żywa, a wydaną w 2014 roku płytą "Opowieści" zespół zamknął usta wszystkim niedowiarkom - informują organizatorzy.

Zobacz także: OFF Festival 2015. Patti Smith dołącza do gwiazd katowickiej imprezy!

Kolejną gwiazdą festiwalu, która wystąpi na małej scenie będzie zespół Lipali. To kolejny projekt Tomasza "Lipy" Lipińskiego. Grupę będzie można usłyszeć pierwszego dnia festiwalu późnym wieczorem.

źródło:wosp.org.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.