Facebook Google+ Twitter

Przystanek Woodstock 2015. Mela Koteluk i Riverside kolejnymi gwiazdami festiwalu

Mela Koteluk i zespół Riverside zagrają na tegorocznym Przystanku Woodstock. Festiwal odbędzie się między 31 lipca a 2 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

 / Fot. By Daniel Kruczynski (Mela Koteluk  Uploaded by Dudek1337) [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommonsMela Koteluk i Riverside to kolejni wykonawcy, którzy wystąpią na 21. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Gwiazdami festiwalu będą zespoły Black Label Society i Within Temptation. Wymienić można również szwajcarską formację Eluveitie, Michaela Westa, znanego szerzej jako Congo Natty czy grupę Shaka Ponk.

Mela Koteluk nagrała do tej pory dwie płyty. Debiutancki album "Spadochrony" pojawił się na rynku w maju 2012 r. i pokrył się platyną. Kolejny krążek pt. "Migracje" miał premierę w listopadzie ubiegłego roku. Koteluk zdobyła dwa Fryderyki w 2013 r. Nagrodzono ją w kategorii debiut roku i artysta roku.

Czytaj także: Peja rapuje Mickiewicza, czyli "Raperzy kontra Filomaci" i "Antologia Polskiego Rapu"


Riverside to warszawski zespół, który powstał w 2001 r. Łączy różne style na styku rocka i metalu progresywnego. Zadebiutował płytą "Out of Myself" z 2003 r. W 2005 r. ukazał się album "Second Life Syndrome", a dwa lata później "Rapid Eye Movement". Kolejne krążki nosiły tytuł "Anno Domini High Definition" (2009) i "Shrine of New Generation Slaves" (2013).Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.