Facebook Google+ Twitter

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się w innym terminie. WOŚP przesunęła termin festiwalu

Przyszłoroczny Przystanek Woodstock nie odbędzie się, jak planowano wcześniej, na przełomie lipca i sierpnia, ale między 14 i 15 lipca.

 / Fot. Filip Chochół/W24.pl"22. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 14-15-16 lipca 2016 roku (czwartek, piątek sobota), a nie, jak w ostatnich latach, na przełomie lipca i sierpnia. Powodem przesunięcia terminu Przystanku Woodstock są odbywające się w dniach 26-31 lipca Światowe Dni Młodzieży" - podaje fundacja WOŚP.

Organizatorzy przyznają, że Światowe Dni Młodzieży to ogromne przedsięwzięcie. Ich zdaniem organizacja Przystanku Woodstock w tym samym terminie postawiłaby także wielu uczestników przed dylematem, które wydarzenie wybrać. WOŚP zwraca również uwagę, że organizacja zaplecza technicznego i zabezpieczenia dwóch tak ogromnych imprez byłoby karkołomne.

Czytaj także: Metronomy to kolejny zespół, który wystąpi na Orange Warsaw Festiwal, Grupa zagra 14 czerwca


Tegoroczny 21. Przystanek Woodstock odbędzie się między 30 lipca i 1 sierpnia. Wśród gwiazd wymienić można: Black Label Society, Within Temptation, Eluveitie, Shaka Ponk. Zagrają też polscy wykonawcy: Proletaryat, Decapitated, Mela Koteluk, Illusion czy Roan.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

@ Barbara Romer-Kukulska: tegoroczny 21. Przystanek odbędzie się zgodnie z planem. Przyszłoroczny 22. został przesunięty. Zostało to rozróżnione w tekście.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mega sprzeczność, wprowadza w błąd. Albo PRIMA APRILIS. Raz, przesuwa termin a na końcu tekstu podaje inny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.