Facebook Google+ Twitter

Przysyłajcie filmy na Europejski Festiwal Młodego Kina!

Do 10 listopada można nadesłać film na EFMK, który odbędzie się w warszawskiej Kinotece w dniach 5-7 grudnia 2008! W tym roku także konkurs filmów nakręconych komórką! Zapraszam do nadsyłania!

logo festiwalu / Fot. EFMKTrwają przygotowania do 6. Europejskiego Festiwalu Młodego Kina, a wraz z nimi ogłoszony został nabór filmów do udziału w imprezie. Swoje dzieło może zgłosić każda osoba, która nie ukończyła 26. roku życia (dotyczy reżyserów) oraz nie jest studentem wyższej szkoły filmowej.

Europejski Festiwal Młodego Kina – „EFeMKa” jest jednym z nielicznych przedsięwzięć, które wspiera i chroni młodych twórców filmowych z całej Europy przed nierówną konkurencją ze strony starszych, bardziej doświadczonych kolegów z branży. Pozwala im zaistnieć i zadebiutować, oraz zachęca do tego by - mimo pewnych błędów i niedociągnięć, jakie posiadają ich pierwsze filmy - w dalszym ciągu próbowali i doskonalili swój warsztat. Początkujący filmowcy nie są bowiem oceniani za sprawność techniczna, ale za pomysłowość, twórczy potencjał.

Tak więc wszyscy twórcy, którzy czują, że są przyszłością europejskiego kina, ale dopiero zaczynasz swoją wielką przygodę z filmem, powinni podzielić się swoją młodzieńczą pasją tworzenia i zgłosić swój film do udziału w 6. Europejskim Festiwalu Młodego Kina - "EFeMKa", imprezie prezentującej dorobek młodych filmowców z całej Europy.

By nakręcić niepowtarzalne ujęcia, a następnie zadebiutować na festiwalu nie trzeba mieć wcale kamery cyfrowej, wystarczy telefon komórkowy, tak więc każdy ma niepowtarzalną szansę na swój wielki debiut!

Kopię filmu w formacie DVD (w przypadku filmów komórkowych także w postaci plików wideo) wraz z wypełnioną Kartą Zgłoszenia Filmu oraz Kartą Uczestnictwa (do pobrania na stronie www.mlodekino.filmforum.pl) należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 listopada 2008 roku na adres:

Warszawska Szkoła Filmowa
ul. Świeradowska 43
02-662 Warszawa
z dopiskiem "6. Europejski Festiwal Młodego Kina"

Więcej informacji na:
www.mlodekino.filmforum.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.