Facebook Google+ Twitter

„Przyszła wiosna. Otrzep się z kurzu”. Przygotuj galerię zdjęć i wygraj pobyt w SPA!

W ramach akcji „Przyszła wiosna, otrzep się z kurzu” chcemy promować aktywność fizyczną. Pogoda, z każdym dniem robi się coraz ładniejsza, nie spędzajcie więc wolnego czasu w domu, tylko ruszajcie w teren i aktywnie witajcie wiosnę. Redakcja wybierze osobę, która przyśle najciekawszą galerię zdjęć, promującą sport wiosną. Jej autor otrzyma voucher na pobyt dla dwóch osób w Hotelu SPA w Miłomłynie.

 / Fot. http://www.milomlynzdroj.pl/Zgłoszenia - terminy

Od 17 kwietnia do 15 maja czekamy na materiały zdjęciowe od internautów. Użytkownicy przesyłają do serwisu materiały poprzez formularz galerii: Dodaj galerię.

Warunki uczestnictwa

By wziąć udział w tej akcji, należy zarejestrować się w serwisie Wiadomosci24.pl oraz uzupełnić dane w profilu (imię, nazwisko, zdjęcie). W tagach, jako pierwszy, prosimy wpisać: SPA Miłomłyn. Galerie powinny zawierać od 10 do 15 zdjęć.

Co mają zawierać galerie?

W galeriach powinna się znaleźć relacja z działań, które podejmujecie (sami, z rodziną, z przyjaciółmi...), aktywnie spędzając czas wiosną i promując zdrowy tryb życia. Rolki, rower, bieganie, nordic walking i wiele innych ... Tu liczymy na różnorodność i Waszą inwencję, która pozwoli uniknąć galerii złożonej wyłącznie z 15 zdjęć pokazujących jazdę rowerem przez las. To ma być fotograficzna opowieść o tym, jak można spędzać wolny czas w ruchu, na świeżym powietrzu.
Prosimy o zamieszczenie od 10 do 15 zdjęć. Każde zdjęcie musi być opisane oraz podpisane wg wzoru: Fot. Imię i Nazwisko.

Ogłoszenie wyników

Redakcja Wiadomosci24.pl wybierze najlepszy materiał i 19 maja poinformuje o wyniku na stronie serwisu.

 / Fot. logoNagrody
Nagrodą główną jest pobyt w Hotelu SPA w Miłomłynie dla dwóch osób (partner wspierający akcji). Voucher upoważnia do: 2 noclegów w 2-osobowym pokoju, wyżywienie, masaż dla 2 osób, zajęcia relaksacyjne, wstęp na basen i salę fitness.

Fundatorem nagrody jest Hotel SPA Miłomłyn

Uwaga: voucher będzie można wykorzystać do końca roku, poza świętami i długimi weekendami (np. majówką)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pani Dominiko, tu wszystkie nadesłane materiały, a także nagrodzony: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

gdzie można zobaczyć zgłoszenia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.