Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10965 miejsce

Przyszli rodzice zginęli w wypadku, dziecko żyje

Przyszli rodzice, jadący taksówką do szpitala, zginęli w strasznym wypadku. Ich dziecko, które przyszło na świat poprzez cesarskie cięcie, żyje.

Nathan i Raizy Glauber / Fot. Print ScreenNathan i Raizy Glauber, młoda ortodoksyjna żydowska para pobrała się niespełna rok temu. Teraz przygotowywali się do najbardziej radosnej w życiu chwili, narodzin pierwszego dziecka. W nocy kobieta źle się poczuła. Przyszli rodzice postanowili udać się do szpitala. Chcieli sprawdzić, czy ich maleństwu nic nie zagraża. W niedzielę, tuż po północy doszło do tragedii. W taksówkę, którą jechali uderzył rozpędzony samochód marki BMW. Niestety oboje nie żyją. Zmarli w dwóch różnych szpitalach, do których zostali natychmiast przewiezieni.
Przyszli rodzice zginęli w wypadku, dziecko żyje / Fot. Print Screen

Jedynym pocieszeniem w obliczu tej tragedii jest jedynie fakt, że lekarzom Bellevue Hospital udało się przeprowadzić zabieg cesarskiego cięcia, w wyniku którego dziecko, będące w stanie krytycznym, jednak żyje.

Katastrofa, w której zginęło młode małżeństwo, jest wielkim ciosem dla społeczności chasydzkiej, do której należeli. Isaac Abraham, sąsiad rodziców, który mieszka w Nowym Jorku, dwie przecznice od miejsca katastrofy zapewnił, że wspólnota troszczy się o dziecko i na bieżąco sprawdza, czy osierocony chłopiec ma zapewnioną odpowiednią opiekę medyczną. Mężczyzna dodał także, że dziecko będzie pod opieką wspólnoty, rodziny i przyjaciół.

Prawo żydowskie wymaga grzebania zmarłych, tak szybko jak to możliwe, dlatego też pogrzeb tragicznie zmarłej pary odbył się już w niedzielne popołudnie.Kierowca taksówki marki Toyota Corolla, został przewieziony do szpitala i jest w stanie stabilnym. Pozostali, nadal poszukiwani przez policję, dwaj pasażerowie BMW uciekli z miejsca wypadku, prawdopodobnie na piechotę.

Wspólnota wyznaczyła nagrodę w wysokości 1 000 dolarów, za informacje, które doprowadzą do aresztowania i skazania kierowcy BMW.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.