Facebook Google+ Twitter

Przyszłość polskiej piłki zachwyca

Urodzony w 1996 roku zawodnik K.S. Delty Warszawa Arkadiusz Madeński zachwycił przedstawicieli znanego klubu.

Arkadiusz Madeński na testach w Karpatach Lwów. / Fot. K. TrzeciakowskiArkadiusz Madeński urodzony w 1996 roku jest środkowym pomocnikiem Klubu Sportowego Delta Warszawa. Jest on motorem napędowym swojego zespołu, mając po rundzie jesiennej 13 zdobytych bramek oraz 21 asyst. Od długiego czasu Arkadiusz Madeński jest reprezentantem Mazowsza, a od niedawna również reprezentantem Polski. W marcu dostał kolejne powołanie właśnie do reprezentacji naszego kraju powołanie.
Arkadiusz Madeński na testach w Karpatach Lwów. / Fot. K. Trzeciakowski


Arkadiusz Madeński został zaproszony na testy do ukraińskiego klubu Karpaty Lwów. Arek trenował w zespole rówieśników przez dwa dni i zaprezentował się znakomicie. Nie był on jedynie równorzędnym zawodnikiem, a można rzec że wybijającym graczem na tle najlepszych piłkarzy 1996 roku z Ukrainy (akademia piłkarska Karpaty Lwów ściąga do swojej siedziby najlepszych chłopców z całego kraju). Potwierdzeniem dobrej dyspozycji zawodnika Delty mogą być słowa jednego z najlepszych piłkarzy dawnego ZSRR Stepana Yurchyshyna. Powiedział on naszemu zawodnikowi, że w każdej chwili może przyjechać do Lwowa i dołączyć do drużyny, ponieważ wszyscy tutaj na niego czekają.
Arkadiusz Madeński na testach w Karpatach Lwów. / Fot. K. Trzeciakowski
Wszyscy w klubie cieszą się z sukcesu swojego podopiecznego, którego talent docenili również działacze światowego klubu. Dyrektor Sportowy Klubu Sportowego Delta Warszawa Pan Sebastian Gmurek powiedział mi "...cieszę się z zainteresowania wielu klubów Arkiem, lecz nie nadszedł jeszcze czas na jego transfer. Wiele nauczyliśmy się zbyt wcześnie oddając Roberta Lewandowskiego".


Więcej szczegółów o wyprawie na Ukrainę na stronie internetowej Klubu Sportowego Delta Warszawa: www.delta.warszawa.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Witam,
proszę nie wypowiadać się o rzeczach, o których nie ma się pojęcia. Robert Lewandowski wystąpił w niejednym meczu oraz strzelił niejedną bramkę w barwach K.S. Delty Warszawa. Zapraszam na portal 90minut.pl, na którym można znaleźć wszystkie statystki Roberta i jego dokonania.

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krystian Filipiak
  • Krystian Filipiak
  • 11.03.2011 17:30

"Wiele nauczyliśmy się zbyt wcześnie oddając Roberta Lewandowskiego".
Robert Lewandowski nawet meczu u was nie zagrał a wy tu mówicie takie głupoty ! Prosze was DELTA WARSZAWA to jeden z najgorszych klubów jakie znam potrafią człowieka zmarnować.
Co do Arka trzymaj się, życze ci powodzenia i uważam że to dzięki swojej ambicji jesteś tak dobry a nie dzięki tym anty trenerą z Delty.

Pozdrawiam ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chłopie, obyś krzywdy nie zrobił temu chłopcu, pisząc peany na cześć tak młodego człowieka. Znam wiele przypadków młodych polskich, zdolnych piłkarzy (reprezentantów także), którym sodówa uderzyła do głowy.
W przypadku polskich futbolistów ostrożność w kreowaniu gwiazd jest szczególnie wskazana - wierz mi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.