Facebook Google+ Twitter

Przywitanie Nowego Roku 2010 w Nowogardzie

Nagrałem przywitanie nowego roku 2010 w Nowogardzie. Zobaczmy jakie robi wrażenie ta wszechobecna radość.

Przywitanie Nowego Roku 2010 w Nowogardzie / Fot. Piotr WierzbickiPrzejście z jednego w drugi rok wiąże się z wieloma przeżyciami. W ferworze zabawy i podniecenia nie zdajemy sobie czasami sprawy z zagrożenia jakie nam niesie odpalanie sztucznych ogni. W Nowogardzie co roku ludzie zbierają się na placu Wolności w celu przywitania Nowego Roku.

Okazuje się, że wśród towarzystwa zabawy znajdzie się ktoś nierozważny i po wypiciu z butelki szampana, odrzuca ją od siebie, a efektem jest uraz drugiej osoby. Tak stało się kilka lat temu, kiedy to butelka uderzyła dziewczynę i zamiast dobrej zabawy wszystkim zrobiło się smutno. Ja też straciłbym oko z powodu źle ustawionej racy.

Po kilku takich wypadkach ludzie postanowili odpalać swoje sztuczne ognie na podwórkach przy miejscu zamieszkania. Mniejszy tłok i bardziej bezpiecznie, a głos radości i wesela i tak rozchodzi się po całym mieście.

Zobaczymy na załączonych filmach jak to wygląda z obrzeża miasta ? Na zewnątrz jest ciszej i odgłosy z miasta bardzo dobrze docierają.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Antoni, maluteńko bo nie mogłem ogarnąć całego Nieba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Film który chciałem przesłać to w tle z księżycem, ale to już historia. Mam przeładowany komputer filmami i muszę czyścić bo mało miejsca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.01.2010 21:35

Nareszcie się doczekał Piotr filmu, gratuluję wytrwałości i pomysłu:) Tak od siebie dodam, coś maluteńko tych fajerwerków na tym filmie....

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, Panie Wydawco Mateuszu Aleksandrowicz. Niech Ten Który Jest błogosławi Pana po wszystkie pokolenia! Nareszcie jestem zadowolony!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.01.2010 22:29

Faktycznie z zamieszczaniem filmów są pewne problemy, a nie ma to jak film, gdyż same zdjęcia nie odzwierciedlą scenerii jaka powstaje przy pokazie sztucznych ogni. Obserwując pokaz noworocznych ogni usłyszałem za plecami głos jakiegoś mężczyzny, który mówił - żebym dostał tylko po jednej złotówce za każdy dzisiaj wystrzelony fajerwerk w Polsce, ale bym był bogaty.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moja znajoma poparzyła sobie palec podczas podpalania petard.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mój Przyjaciel podczas takiej zabawy stracił dłoń. Ludzie chyba się nigdy nie nauczą takiej, zwykłej ostrożności. Podobnie jest z jazdą po pijanemu. W tym przypadku występują znacznie większe szkody. Często giną ludzie. A pijanych kierowców nie ubywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Filmy wysłałem E-mail-em do redakcji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A gdzie te filmy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.