Facebook Google+ Twitter

Przyznajemy pióra! Dziś otrzymało je pięciu autorów

W redakcji odbyła się burzliwa dyskusja. Po kilkudziesięciominutowej wymianie zdań kolegium redakcyjne, pod wodzą Pawła Nowackiego, wyróżniło pięć osób.

Pióra otrzymali:

Jolanta Paczkowska
Kamil Świętoń
Daniel Siwak
Tomasz Sawczuk
Radosław Kozieł

Było gorąco

Najdłuższa dyskusja dotyczyła kandydatury Joli Paczkowskiej (na zdjęciu). Przy tej okazji możemy Wam ją w końcu przedstawić. To dobry duch naszej redakcji.
Choć (do dziś ) nie miała na swoim koncie ani jednego tekstu, to jednak na pewno znacie ją z komentarzy. Pod wieloma materiałami można znaleźć jej wpis z wyliczeniem błędów stylistycznych i ortograficznych. Dzięki temu językowe pomyłki zdarzają się w artykułach coraz rzadziej.

– To naprawdę ogromna praca. Jola poświęca na to bardzo dużo wolnego czasu. Musimy to docenić – argumentował podczas redakcyjnej debaty Tomek Kowalski. Nie sposób było się z nim nie zgodzić.

Radka Kozieła   (na zdjęciu po lewej) wyróżniliśmy za świetne materiały z Opola, jego rodzinnego miasta. Przypomnijmy – jego artykuł na temat niebezpiecznych huśtawek zmusił władze miasta do reakcji i wprowadzenia specjalnych barierek, które nie dopuszczą do tragedii. – Zrozumiałem, że naprawdę mogę coś zmienić – mówił wówczas Radek.

Daniel Siwak zrobił na nas wrażenie świetną znajomością problemów komunikacyjnych Łodzi. Jego relacja ze zderzenia tramwajów na Teofilowie ukazała się na naszych łamach jeszcze zanim opublikowały ją największe polskie portale. – Daniel robi poza tym świetne zdjęcia, ma lekkie pióro i dobry warsztat – dodaje Agata Ślusarczyk.

Tomasz Sawczuk (na zdjęciu po prawej) dał się poznać, pisząc o swojej wizji Wiadomości24.pl. Jego artykuł pt. "Droga do bloga?" doczekał się polemiki redaktora naczelnego, a w redakcji wywołał żywe rozmowy. Jak się okazało, nasze wizje mają wiele punktów wspólnych!

Kamil Świętoń wzbudził liczne kontrowersje, pisząc w jednym ze swoich tekstów , że dzisiaj "dysleksja jest cool". Dzięki niemu doszło do ostrej i burzliwej wymiany zdań na naszym portalu na temat miejsca i roli poprawnej polszczyzny w dzisiejszym świecie. – Poza tym Kamil publikuje u nas artykuły bardzo regularnie – dodaje Paweł Nowacki.


Przypominamy, że pióra do tej pory posiadało trzech autorów: Oliwia Piotrowska, Tomasz Piekarski i Maciej Skowronek .

Kto następny?

Tego nie wiemy, choć na kolegium redakcyjnym pojawiło się kilka innych nazwisk, to postanowiliśmy zatrzymać je w tajemnicy i jeszcze trochę poczekać. Będziemy się pilnie przyglądać, ale już teraz zapowiadamy, że niedługo kolejne wyróżnienia Wiadomości24.pl. Ciekawi jesteśmy, kto jako pierwszy uzyska poziom dwóch piór. A warto się o to postarać, bo płynące z tego korzyści są dość interesujące. Zatem... po pióra!

Zobacz też:

1. Co oznaczają pióra - czytaj tutaj

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

 • Autor usunął profil
 • 27.10.2006 21:26

Daniel gratuluję! Masz świetne artykuły i należy Ci sie pióro i to nie jedno:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za pióro! Miłe zaskoczenie po powrocie z wakacji. Gratuluję także wszystkim pozostałym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
skipe : sylwia7294
 • skipe : sylwia7294
 • 20.07.2006 10:44

jest to dobre i zgadam sie z ty co on napiszał własnym piurem ...
bo ja smama jestem niepełnosprawna

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 17.07.2006 19:25

Luuuuuuz ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 17.07.2006 18:43

Radek sorkaaaa za nazwisko :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 17.07.2006 18:25

Daniel, no żeś przekręcił ;-P Ale trudno ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Również byłam mile zaskoczona. Tak, to wyróżnienie nobilituje i mobilizuje. Postanowiłam napisać pierwszy artykuł ;-)
Składam serdeczne gratulacje wszystkim kreatywnym i zachęcam pozostałych do większej aktywności. Sprawdźcie, jakie to uczucie, kiedy dostaje się pierwsze pióro! Naprawdę warto!
No i, korzystając z okazji, nie gniewajcie się na mnie, kiedy coś wytropię ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 17.07.2006 17:44

Dziękuje za pióro :-) Szczerze powiem, że nie spodziewałem się tego tak szybko, ale stało się... Agacie Ślusarczyk z redkacji dziękuje za ciepłe słowa :-) Oczywiście gratuluje wszystkim, którzy wraza ze mną pióra otrzymali czyli: Joli Paczkowskiej, Radkowi Koziele (przepraszam jeśli przekręciłem nazwisko), Tomkowi Sawczukowi i Kamilowi Świętoniowi! MIlego ppopłudnia życze...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.