Facebook Google+ Twitter

Przyznaliśmy awanse za lipiec! Kto wyróżnił się w minionym miesiącu?

W naszym serwisie pojawiło się dwoje redaktorów, ośmioro dziennikarzy i wielu nowych reporterów. Sprawdźcie, kto "wskoczył" stopień wyżej!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 03.08.2012 14:15

Wyrażam zgodę na usunięcie wszystkich mych komentarzy ale w parze z tym fachowcem "john Dzisiaj 13:57" i wszystkich ze słowem "john".
Niech na tym portalu W24 będą komentarze na temat albo te demaskujące ;chamstwo
Serdecznie Pana Patryka (Patryk Kozak) pozdrawiam .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za pozdrowienia, ale myślę że panowie powinni skończyć ta dyskusję bo na prawdę będę musiał usuwać wasze posty, a tego nie lubię robić i zazwyczaj nie robię.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kobic reprezentacji Polski
  • kobic reprezentacji Polski
  • 03.08.2012 14:02

Człowieku,john Dzisiaj 13:57 , weź przestań insynuować .Jestem kimś innym .Chamstwo tępię i celowo się nie loguję aby nie być pomawianym czy obrażanym .
Serdecznie Pana Patryka (Patryk Kozak ) pozdrawiam .

Komentarz został ukrytyrozwiń
john
  • john
  • 03.08.2012 13:57

@kibic reprezentacji Polski to jest Mosiczuk używa słowa troll pod ukrytymi nickami

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 03.08.2012 13:54

Patryk Kozak , masz prawo i obowiązek się od moich wpisów odciąć .Nie to było moja intencja .Lubie cię czytać , a moje opinie są do jakiegoś "john ".
Pozdrawiam i nie przejmuj się złymi , nieszczerymi komentarzami .
Jeżeli Cię uraziłem , masz prawo wszystkie komentarze usunąć ale również w parze z tym krytykantem "john "
Pozdrawiam i pisz dalej .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odcinam się od wpisów " Kibica Reprezentacji Polski" i nie chce żeby ktoś tu robił ze mnie głupka, a jak mu się nudzi to niech sobie wyjdzie i pobiega.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 03.08.2012 13:19

john Dzisiaj 12:40
Nie , nie staczaj eis do mojego poziomu.Pisz na swoim poziomie.Napisz coś merytorycznego np.na temat piłki nożnej albo o wydarzeniach sportowych na tej olimpiadzie w Londynie .Pisz na swoim poziomie .
Pamiętaj ,że masz pisać na temat i merytorycznie.
Nie!!! Nie staczaj się do mojego poziomu .Ty tak to ująles ;"nie będę się staczał do Pańskiego poziomu "

Komentarz został ukrytyrozwiń
john
  • john
  • 03.08.2012 12:40

@kibic reprezentacji Polski -->> Panie Patryku
kulturalniej proszę ;-)

nie będę się staczał do Pańskiego poziomu

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 03.08.2012 12:35

john Dzisiaj 11:38 , jednak jesteś cienias.Wiesz chociaż co to słowo znaczy , cienias?Tego słowa na twój język nie przetłumaczysz właściwie i tak jak ono ma brzmieć.
Weź się człowieku za pisanie czegoś konkretnego .Jest teraz olimpiada w Londynie, napisz jakaś ciekawą relację .Pisz i pokaż swój kunszt pisarki.Oczywiście ,literacki i poprawnie :stylistycznie , ortograficznie i rzetelnie napisany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 03.08.2012 11:34

Lubię czytać pana Patryka Kozak .pisze na temat i merytorycznie.
Proszę , pana Patryka , aby nie przejmował się jakimś trollem zwanym -john Wczoraj 23:58