Facebook Google+ Twitter

Przyznaliśmy bilety do teatru, na "Shirley Valentine" w Łodzi

Wraz z organizatorami wydarzenia przyznaliśmy dwa podwójne zaproszenia do Teatru Jaracza w Łodzi, na spektakl z udziałem Krystyny Jandy pt. "Shirley Valentine".

Krystyna Janda w roli Shirley Valentine / Fot. mat. organizatoraPodwójne zaproszenie na spektakl "Shirley Valentine" na 16 października godz. 19 otrzymuje Ewa Karolewska, a na 17 października, na godz. 17 - Magdalena Sienkiewicz. Ze zwycięzcami skontaktuję się drogą elektroniczną.Gratuluję i zapraszam do kolejnych konkursów - już wkrótce!

Z materiałów teatru: "Shirley Valentine, która kiedyś miała marzenia (chciała zostać stewardessą!), od lat wiedzie życie kury domowej i żony. Wspomina, przygotowując obiad i popijając wino. Nie ma jednak dość odwagi, by zacząć realizować swoje dawne marzenia. Aż pewnego dnia...

Krystyna Janda jako kura domowa?!!! To całkiem możliwe... ale nie do końca. Znudzona i zahukana żona przy mężu otwarcie wyznaje: Wiesz, co ja sobie całe życie mówiłam? Dzieci dorosną to ja se stąd pójdę.

Dzieci dorosły, a ja, co? Nie ma gdzie iść! A poza tym to wiesz, co ludzie mówią? „Po czterdziestce to tak jakby już wszystko było i nic człowieka nie rajcuje.” Tylko, że u mnie to szybciej poszło! Ja to się tak czułam jak miałam dwadzieścia pięć! Pewnego dnia decyduje się na szaleństwo. Mając powyżej uszu małżeńskich powinności, wszystko postanawia zacząć od nowa. Pragnie się jeszcze cieszyć życiem i, mimo że lat jej nie ubędzie, zamiast mówić: "Boże, mam czterdzieści dwa lata", woli wykrzyknąć: "Shirley, masz dopiero czterdzieści dwa lata, jak to cudownie!"."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dziękuję serdecznie za wyróżnienie. Bardzo mi przykro, że ktoś neguje moją wypowiedź :(

Komentarz został ukrytyrozwiń
hmm
  • hmm
  • 10.10.2010 15:10

A cóż ujmującego jest w wypowiedzi pani Magdy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.