Facebook Google+ Twitter

Przyznaliśmy dwie nagrody pieniężne i jedno wyróżnienie

Nagrodę tygodnia - 150 złotych, w tym tygodniu dostanie Michał Hodurek, za tekst "Tirem wjechał w przystanek" oraz Tomek Sierpiński, za sprytny sposób rozwiązania problemu zdjęcia profilowego. Wyróżnić postanowiliśmy także świetny, obszerny wywiad Marcina Majewskiego z Wojciechem Waglewskim.

materiał Michała Hodurka / Fot. screenW swoim materiale Michał opisał sprawę wypadku w Stróży (powiat myślenicki). Bułgarski kierowca tira zniszczył nowy przystanek autobusowy w tej miejscowości. Postanowił zawrócić na wysokości owego przystanku, ale... okazało się że droga jest za wąska. Michał zachował się jak rasowy dziennikarz. Pojechał na miejsce zdarzenia, zrobił zdjęcia, porozmawiał z nieszczęsnym kierowcą, a także świadkami wydarzenia. Lokalność plus świetne wykonanie = 150 zł.

Ukłony, od nas i w imieniu społeczności, oraz 150 zł, należą się także Tomkowi Sierpińskiemu. Pomógł wszystkim rozwiązać kwestię wielkiego zdjęcia w profilu. Zaproponował, aby zastąpić je ramką. To specjalna nagroda redaktora naczelnego :)

Wyróżnienie i specjalną nagrodę - film "Frost/Nixon" wyślemy także Marcinowi Majewskiemu. Marcin, nasz najważniejszy ekspert muzyczny w serwisie, uraczył nas w zeszłym tygodniu świetnym, obszernym wywiadem z Wojciechem Waglewskim. Z przyjemnością nagradzamy materiał i liczymy na więcej.

Michała i Tomka prosimy o uzupełnienie danych potrzebnych do wykonania przelewu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Bardzo mi miło ! Dziękuję i pozdrawiam wszystkich !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale widocznie czuje się na 35 więcej ;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateusz, na zdjeciu wygladasz o jakies 35 lat mniej:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie, duże zdjęcie nie jest błędem. Przecież często pisze się "wyglądasz inaczej, niż myślałem". Teraz można się tak jakby troszkę lepiej poznać. I nagroda dla Tomka nie jest NG, lecz SNRN. Stworzymy może jeszcze obszerniejszą terminologię skrótową? :) Nie powiem, jaki skrót tworzy się od serwisu społecznościowego... Przepraszam, musiałam to napisać :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomek otrzymał specjalną nagrodę redaktora naczelnego - SNRN. I nie za naprawienie błędu (bo rozmiar zdjęcia w profilu żadnym błędem nie jest), ale za szybką reakcję na zastrzeżenia kilkunastu Autorów, pomysł i inicjatywę. To się nazywa wspólne budowanie serwisu - WBS :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Małgosiu, czytać umiem:

"Nagrodę tygodnia - 150 złotych, w tym tygodniu dostanie Michał Hodurek, za tekst "Tirem wjechał w przystanek" ORAZ Tomek Sierpiński...", a więc te nagrody są równe sobie wg osób, które je przyznały. Nie wg mnie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nagrodę tygodnia dostał Michał Bartku. A dla Tomka to dodatek, coś, co mu się należy tak naprawdę. A film - gratis tygodniowy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba powinno być odwrotnie? Wyróżnienie za dobry wywiad, kasa za naprawienie waszego błędu...? Coś jest nie tak...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.