Facebook Google+ Twitter

Przyznaliśmy dwie nagrody pieniężne i jedno wyróżnienie

Nagrodę tygodnia - 150 złotych, w tym tygodniu dostanie Michał Hodurek, za tekst "Tirem wjechał w przystanek" oraz Tomek Sierpiński, za sprytny sposób rozwiązania problemu zdjęcia profilowego. Wyróżnić postanowiliśmy także świetny, obszerny wywiad Marcina Majewskiego z Wojciechem Waglewskim.

materiał Michała Hodurka / Fot. screenW swoim materiale Michał opisał sprawę wypadku w Stróży (powiat myślenicki). Bułgarski kierowca tira zniszczył nowy przystanek autobusowy w tej miejscowości. Postanowił zawrócić na wysokości owego przystanku, ale... okazało się że droga jest za wąska. Michał zachował się jak rasowy dziennikarz. Pojechał na miejsce zdarzenia, zrobił zdjęcia, porozmawiał z nieszczęsnym kierowcą, a także świadkami wydarzenia. Lokalność plus świetne wykonanie = 150 zł.

Ukłony, od nas i w imieniu społeczności, oraz 150 zł, należą się także Tomkowi Sierpińskiemu. Pomógł wszystkim rozwiązać kwestię wielkiego zdjęcia w profilu. Zaproponował, aby zastąpić je ramką. To specjalna nagroda redaktora naczelnego :)

Wyróżnienie i specjalną nagrodę - film "Frost/Nixon" wyślemy także Marcinowi Majewskiemu. Marcin, nasz najważniejszy ekspert muzyczny w serwisie, uraczył nas w zeszłym tygodniu świetnym, obszernym wywiadem z Wojciechem Waglewskim. Z przyjemnością nagradzamy materiał i liczymy na więcej.

Michała i Tomka prosimy o uzupełnienie danych potrzebnych do wykonania przelewu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Bardzo mi miło ! Dziękuję i pozdrawiam wszystkich !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale widocznie czuje się na 35 więcej ;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateusz, na zdjeciu wygladasz o jakies 35 lat mniej:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie, duże zdjęcie nie jest błędem. Przecież często pisze się "wyglądasz inaczej, niż myślałem". Teraz można się tak jakby troszkę lepiej poznać. I nagroda dla Tomka nie jest NG, lecz SNRN. Stworzymy może jeszcze obszerniejszą terminologię skrótową? :) Nie powiem, jaki skrót tworzy się od serwisu społecznościowego... Przepraszam, musiałam to napisać :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomek otrzymał specjalną nagrodę redaktora naczelnego - SNRN. I nie za naprawienie błędu (bo rozmiar zdjęcia w profilu żadnym błędem nie jest), ale za szybką reakcję na zastrzeżenia kilkunastu Autorów, pomysł i inicjatywę. To się nazywa wspólne budowanie serwisu - WBS :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Małgosiu, czytać umiem:

"Nagrodę tygodnia - 150 złotych, w tym tygodniu dostanie Michał Hodurek, za tekst "Tirem wjechał w przystanek" ORAZ Tomek Sierpiński...", a więc te nagrody są równe sobie wg osób, które je przyznały. Nie wg mnie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nagrodę tygodnia dostał Michał Bartku. A dla Tomka to dodatek, coś, co mu się należy tak naprawdę. A film - gratis tygodniowy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba powinno być odwrotnie? Wyróżnienie za dobry wywiad, kasa za naprawienie waszego błędu...? Coś jest nie tak...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.