Facebook Google+ Twitter

Przyznaliśmy dwie nagrody tygodnia. Komu?

W tym tygodniu nagrody otrzymują Tomasz Osuch i Piotr May. Gratulujemy! Jakich autorów szczególnie doceniliśmy?

 / Fot. W24Galerię Piotra Maya z planu teledysku "Wilki dwa" Luxtorpedy jednego dnia obejrzało prawie 50 tysięcy ludzi. Piotrek przysłał nie tylko ciekawe zdjęcia - wiedział, co trzeba zrobić, żeby zaciekawić czytelników; wiedział, jak wypromować materiał. Gratulujemy i wręczamy 200 złotych!

Druga nagroda trafia do rąk Tomasza Osucha. Tomek poświęcił weekend na analizę sprawy Juliana Assange'a. Napisał nie tylko rzetelny tekst, ale wybrał się do Ambasady Ekwadoru w Londynie, zrobił zdjęcia protestujących. Gratulujemy i także wręczamy 200 złotych!

W dziale Wydarzenia chcielibyśmy wyróżnić:

Grzegorza Wasiluka za artykuł o aktywistkach FEMEN

Rafała Grząślewicza za materiał o artystkach z Pussy Riot

Marcina Stanowca za teksty dotyczące wizyty patriarchy moskiewskiego w Polsce

Michała Wróblewskiego za postawienie pytania, dlaczego opozycja milczy w sprawie Amber Gold

Grzegorza Winnickiego za zdjęcia ze święta Wojska Polskiego w Lublinie

Piotra Stafina za galerię z Rybnika

W dziale Kultura:

Adama Kraszewskiego za recenzję "Sagi rodu Słonimskich"

Michała Misiorka za kolejne wywiady z cyklu Znani-nam nieznani

Krzysztofa Krzaka za recenzję płyty Rafała Brzozowskiego

W dziale Cywilizacja:

Agnieszkę Pawłowską za zdjęcia ze zlotu pojazdów militarnych w Bornem Sulinowie

Łukasza Szeremetę za tekst o instalacji Flasha na Androidzie

W dziale Styl życia:

Artura Sobieckiego za zdjęcia świątyni Wang

Marcina Kowola za fotografie jeziora Brożanego

W dziale Sport:

Marka Wiśniewskiego za zdjęcia z treningu MMA

W dziale Portfel:

Mariusza Michalaka za poradnik: Jak ominąć korki po osunięciu ziemi na budowie metra

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

vv
  • vv
  • 22.08.2012 16:18

Pani Olczak jeśli wyróżnia się zdjęcie stworzone komputerowo, to czym tutaj mówimy .

Osoby które wklejają swoje oryginalne zdjęcia są zwyczajna szmirą w porównaniu do tego typu procederu .

Przestańcie robić z ludzi idiotów .

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
  • obserwator
  • 22.08.2012 11:46

Panie May robisz Pan ściemę od poczatku do końca ja się na to nie dałem nabrać.Już wiem jak Pan nabija swobie te odsłony. To proste. Sposób przekażę Pana konkurencji niech też z tego coś mają.

Komentarz został ukrytyrozwiń
dla Piotr May
  • dla Piotr May
  • 22.08.2012 07:02

w tym tygodniu za Pana super artykuły i galerie otrzymał Pan 15 punktów , nie poniżaj pan czytelników . Jakoś nikt chętnie nie ocenia pana twórczości . Odsłony, oceny i komentarze powinny choć w małej mierze iść w parze.

@ Olczak zrozumiałe ,ze redakcja bierze kasę za reklamy ,ale nie w ten sposób. Mało tego bez zgody zainteresowanych fotografie przedostają się do innych portali . Np link to jest żerowanie na czyjeś twórczości bez jego zgody .

Komentarz został ukrytyrozwiń
dla Piotr May
  • dla Piotr May
  • 22.08.2012 06:50

Dlaczego nie ma przy odsłonach 50000 razy 5 punktów, ocen = 250000 byłby to ewenement czy nie sadzi Pan ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
dla Piotr May
  • dla Piotr May
  • 22.08.2012 06:48

Zna Pan to przysłowie "każdy sądzi sam po sobie " wywołuje Pan słowa zawiść, zazdrość, może nienawiść bo takim Pan jest. To tylko polemika w sprawie komentarzy czy nie sadzi Pan ,ze tak jest i każdy ma prawo pisać ,nie pomijając Pana Bo Pan tu jest najważniejszy , najpiękniejszy ,najmądrzejszy itd. razem synem ! .Nie potrafi Pan nawet polemizować z komentującymi, skąd tyle nienawiści . Nie realne jest uzyskać taka ilość odsłon nie dajmy się czarować . Na tym KONIEC TEGO FILMU Z FARSĄ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc^
  • Gerard Stenc^
  • 22.08.2012 01:34

Skłaniam się do pani Olczak! Jestem podobno normalny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
  • obserwator
  • 21.08.2012 21:58

I tak się nabija ludzi w butelkę nieprawda Panie May z Panią Olczak

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
  • obserwator
  • 21.08.2012 21:57

a Piotr May to k0ombinator chcecie dowodów mam je.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
  • obserwator
  • 21.08.2012 21:55

@ralFF to Pani Olczak i już się wydało

Komentarz został ukrytyrozwiń
dla Ralff
  • dla Ralff
  • 21.08.2012 21:42

@Ralff , zrobiliśmy tą metodą opisana przez P.May, ale nie z takim skutkiem, bez przesady. W pewnym sensie życie polega na kombinowaniu i tyle. Jak sie udaje to jest sukces,

@ Panie May nikt nie podważa pana galerii zdjęć bo jest super , lecz dziwne jest osiągniecie takiej ilości odsłon. Proszę mi wierzyć ,ze tez w podobny sposób reklamuje się na FB i innych portalach tez z ciekawymi artykułami czy galeriami, mam tez duzą oglądalność .W takiej ilości to blef. . Proszę nie insynuować brak znajomości czy wiedzy jak poruszać się w necie .