Facebook Google+ Twitter

Przyznaliśmy wejściówki na koncert "Andrzejki lat 80."!

24 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie zaśpiewają Sandra, Samantha Fox, Sheyla Bonnick z Boney M. i Papa D. Dla naszych czytelników mamy 4 podwójne wejściówki.

 / Fot. Materiały organizatoraOsoby, które chcą wybrać się na koncert andrzejkowy, proszę o wpisywanie się w komentarzach z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie one powinny otrzymać wejściówki. Bilety trafią do autorów, których uzasadnienie będzie najciekawsze.

Na zgłoszenia czekamy do środy 21 listopada, do godz. 20. Ogłoszenie wyników w czwartek 22 listopada ok. godz. 12.

Aby zamieścić komentarz należy się zalogować, bezpośrednio przez portal lub przez Facebook.

Czytaj również: Andrzejki lat 80.Wyniki


Wybór był niezmiernie trudny, gdyż wszystkie osoby stanęły na wysokości zadania. Niestety organizator przeznaczył jedynie 4 wejściówki. Na koncert mogą szykować się:
Pani Dorota Kwiatkowska (z osobą towarzyszącą)
Pani Sabina Sikora (bez osoby towarzyszącej)
Pan Andrzej Szelbracikowski (bez osoby towarzyszącej)
Pan Arkadiusz Strycharczuk (z osobą towarzyszącą)
Pan Adrian Węcławek (z osobą towarzyszącą)


Mam dobrą wiadomość dla Pana Marka Suchcickiego (z osobą towarzyszącą). Decyzją Organizatora Pan również otrzymuje wejściówkę.

Bardzo dziękujemy wszystkim za interesujące wypowiedzi i życzymy miłych wrażeń. Prosimy o kontakt na adres malgorzatka1712@gmail.com w celu potwierdzenia udziału w koncercie oraz uzyskania informacji o sposobie odbioru wejściówek. Państwa adresy mailowe nie będą wykorzystywane w innym celu, niż korespondencja nt. koncertu, na który są przyznawane wejściówki wymienione w tym artykule.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Ups, chyba się zagapiłem. A chętnie bym odświeżył wspomnienia - sobie i żonie. Córka też pewnie byłaby ciekawa, jak się starzy bawili (nie to, co teraz;)).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję bardzo!!!! Maila już wysłałam, oczekuję na informację zwrotną, jak odebrać wejściówki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pochodze z mniejszego miasta, gdzie o tego typu koncertach mogłem tylko pomarzyć (i marzyłem). Do trójmiasta przyjechałem na studia, jestem tutaj dopiero drugi miesiąc a tu już taka niespodzianka - tyle gwiazd w jednym miejscu, a w dodatku jest możliwość wygrania wejściówki. Fakt, że gdy ta muzyka powstawała nie było mnie na świecie sprawia, że staje się ona jeszcze bardziej magiczna. Klimat tamtych lat znam z opowieści rodziców, z filmów no i oczywiście z muzyki, która jest równie świeża co kilkadziesiąt lat temu. Na koncert chciałbym zabrać moją nażyczoną Justynę, na pewno się ucieszy z tej miłej niespodzianki. Wiem, że kolejne lata to ostatnia szansa zobaczyć gwiazdy lat 80tych na scenie, nikt nie wygra z czasem i każdy się kiedyś zestarzeje. Życze sobie i pozostałym powodzenia, pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ponieważ zgłosiło się więcej osób, niż jest biletów (i być może ktoś więcej się zgłosi - jeszcze jest kilka godzin), proszę o informację na mail malgorzatka1712@gmail.com czy ktoś z Państwa planuje przybyć bez osoby towarzyszącej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

t 80 :)

Dlaczego właśnie ja ? Bo kocham nadal własną żonę. Po tylu latach jest dla mnie wszystkim i głupoty opowiadają ci,którzy twierdzą że po trzydziestce mężczyzna głupieje. Owszem głupieje,ale na tle własnej żony . My jesteśmy razem od 15 roku życia , od 18 lat małżeństwem,mamy już nastoletnie dzieci a między nami miłość jak za młodu. Dlatego właśnie dla mnie bilety potrzebne jak nigdy.Chcę wyrazić tym jak bardzo ją kocham i poszaleć jak za dawnych szczenięcych lat 80,kiedy bawiliśmy się tylko przy takiej muzyce :)

0

Poleć

0

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomimo mojego wieku uwielbiam muzyke lat 80 wychowywalem sie na tej muzyce dzięki mojej siostrze która zaszczepiła we mnie uwielbienie do tej własnie muzyki zwłaszcza do jedenj artystki, Sandra jest dla mnie najwiekszym fenomenem lat 80 jej muzyka jest fantastyczna.Bardzo chciałbym pojawić sie na tym koncercie poznieważ byłby to powrót do mojego wczesnego dzieciństwa a także co najważniejsze wymarzony prezent urodzinowy dla mojej siostry dzięki której tak bardzo kocham muzyke tamtych lat.Pozdrawiam :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chciałabym dostać wejściówki na ten koncert. Byłby to niezły muzyczny prezent urodzinowy. A mieszkam na dolnym śląsku i z miłą chęcią przejadę cały kraj, aby posłuchać muzyki którą uwielbiam i która momentami jest starsza ode mnie. A przy okazji spotkam się z ludźmi, którzy również mają niemałego fioła na punkcie muzyki lat osiemdziesiąt, maniaków winyli i tanecznych dźwięków nie mało w tym świecie ;) Także dajcie trochę uśmiechu i pozytywnej energii i wiary w małe rzeczy urastające do niesamowitej rangi:) pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam! chciałbym uczestniczyć, ponieważ lata 80 -te to lata moich studiów malarskich w Hamburgu, a zarazem dzikiej muzyki medytacji Kundalini w "OSHO Taabahn Center w Hamburgu :)) Pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo bym chciała uczestniczyć w tym wydarzeniu. Z 1 prostego powodu, że uwielbiam Ergo Arenę, ponieważ cudownie kojarzy mi się w wielkimi i niezapomnianymi emocjami, towarzyszącymi wydarzeniom sportowym i muzycznym. Z 2 powodu, że jest to muzyka "mojego pokolenia", która od 3-letniego berbecia puszczana na cały regulator przez mojego tatę do dzisiaj rozbrzmiewa mi w uszach i przywodzi na myśl te chwile cudownej beztroski, kiedy było się małym, "głupiutkim", prawdziwie wolnym. Tak słodko mi teraz na duszy wspominając te chwile. Poza tym jest to też muzyka, która przemawia do mojego męża (ten sam rocznik co ja) i szalenie chciałabym zrobić mu niespodziankę i zaprosić go na takie wyjście, by mógł odpocząć i zrelaksować się po 12-godzinnej pracy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.