Facebook Google+ Twitter

Przyznano Nagrody Lewiatana

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-26 19:32

Po raz piąty Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan przyznała Nagrody Lewiatana dla wyróżniających się przedsiębiorców. Ceremonia wręczenia odbywa się w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Tegorocznym laureatem nagrody imienia Andrzeja Wierzbickiego został Adam Góral, właściciel i prezes firmy Asseco Poland SA. "Zbudował on firmę będącą liderem na rynku, a zarazem wzorcem dobrych praktyk zarządzania. Jest także otwarty i odważny w realizowaniu wizji oraz działa na rzecz rozwoju kultury, sztuki i sportu" - podkreślają organizatorzy.
Nagrodę im. Władysława Grabskiego otrzymał natomiast były premier Jerzy Buzek, za aktywną działalność w Parlamencie Europejskim na rzecz poprawy konkurencyjności i innowacyjności gospodarki oraz za skuteczne i pozytywne budowanie wizerunku Polski na arenie międzynarodowej.
Nagrody Specjalne przyznano Markowi Edelmanowi, za dawanie przykładu prawości i odwagi, oraz Barbarze Skardze - za wykazywaną przez całe życie troskę o godność człowieka jako podstawową wartość demokracji i za wspaniały wkład w europejską humanistykę i kulturę.
W trakcie Gali Nagród odbyła się także debata pod tytułem „Przeszłość dla przyszłości" z udziałem Henryki Bochniarz, Michała Boniego, Marka Edelmana, Barbary Skargi i Magdaleny Środy.

iar adb/K.P.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.