Facebook Google+ Twitter

PŚ w Harrachovie. Konkurs został przeniesiony

Konkurs w skokach narciarskich w czeskim Harrachovie został przeniesiony na niedzielę. Powodem takiej decyzji był silny wiatr i intensywne opady śniegu.

 / Fot. Fot. Szolts, Creative Commons http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Simon_Ammann_Zakopane_2007.jpg&filetimestamp=20070627075743 Jury zdecydowało się przenieść konkurs na niedzielę na godz. 9.30. Później, zgodnie z planem, mają się odbyć kwalifikacje i drugi zaplanowanych konkursów.

Początkowo zawody miały rozpocząć się o godzinie 16. Następnie z powodu intensywnie
padającego śniegu i silnego wiatru zostały przesunięte na godzinę 16.30, a chwilę potem na 17. Jak podaje Onet.pl, ostatecznie dyrektor Pucharu Świata, Walter Hoffer zadecydował o przeniesieniu konkursu.

Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów już wczoraj. Trzeba było odwołać trening i kwalifikacje, które odbyły się dziś rano w trudnych warunkach atmosferycznych.

Do zawodów zakwalifikowała się szóstka naszych zawodników. Najlepszy rezultat uzyskał Kamil Stoch, który był 19. Tuż za nim uplasował się Stefan Hula. Marcin Bachleda był 24., Dawid Kubacki - 26, a Krzysztof Miętus - 37.

Adam Małysz, który z racji znajdowania się w dziesiątce PŚ nie musiał brać udziału w kwalifikacjach, oddał jednak skok i wylądował na 122. metrze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

3majmy kciuki za pogodę w Harrachowie! 5+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.