Facebook Google+ Twitter

PŚ w Harrachovie. Pogoda pokrzyżowała plany organizatorom

Padający śnieg i silny wiatr uniemożliwiły rozegranie zaplanowanych na ten weekend konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich.

 / Fot. Wiadomości24Silny wiatr i intensywne opady śniegu nie pozwoliły organizatorom na rozegranie wczoraj pierwszego konkursu w Harrachovie. Zawody zostały przeniesione na niedzielne przedpołudnie. Po południu zgodnie z planem miał odbyć się drugi z konkursów. Niestety, tym razem jednak to aura zwyciężyła.
Niestety, tym razem na skoczni zwyciężyła aura. / Fot. Creative Commons http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Janne_Ahonen_3_-_WC_Zakopane_-_27-01-2008.JPG&filetimestamp=20080205165039
W niedzielny poranek warunki atmosferyczne nadal nie uległy poprawie. W konkursie miało wystąpić sześciu Polaków: Kamil Stoch, Marcin Bachleda, Stefan Hula, Krzysztof Miętus, Dawid Kubacki oraz zwolniony z kwalifikacji, Adam Małysz. Konkurs został przesunięty na godzinę 14. Miał składać się wyłącznie z jednej serii skoków. Ostatecznie po kilku decyzjach zmiany terminu, zawody na skoczni Certak zostały odwołane.

W przyszłym tygodniu skoczkowie rywalizować będą we szwajcarskim Engelbergu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

I nawet odejmowanie punktów za wiatr nie pomogło ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety :/ 5+ za materiał

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.