Facebook Google+ Twitter

PŚ w Lillehammer: Pogoda uniemożliwia treningi

Wysoka temperatura i opady deszczu, skutecznie uniemożliwiają skoczkom narciarskim przeprowadzenie treningów przed zawodami Pucharu Świata w Lillehammer. Na miejscu jest już także ekipa Łukasza Kruczka.

 / Fot. Domena publiczna, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Lysg%C3%A5rd.JPG&filetimestamp=20070507145834 Termometry w norweskim Lillehammer wskazywały dziś ponad dziesięć stopni "na plusie". Dodatkowo padał deszcz. Nie są to wymarzone warunki do przeprowadzania treningu skoczków narciarskich. "W Lillehammer niestety nie jest tak, jak planowaliśmy. Dziś byliśmy na skoczni, nawet rozpoczęliśmy trening i przez trzy serie było w porządku. Potem zaczął padać deszcz i przerwaliśmy skakanie" - komentuje trener Łukasz Kruczek, w wypowiedzi dla portalu skijumping.pl.

Trener Polaków podkreślał, że na rozbiegu nie ma mrożenia i zawodnicy zwalniali na progu. Skocznia po południu została zamknięta - podaje serwis skijumping.pl

Według meteorologów lepsze warunki do skakania mają być jutro po południu. Na razie zawodnicy trenują na hali i siłowni. Do Lillehammer przybyli także skoczkowie z Austrii, Japonii i Rosji. Organizatorzy konkursów PŚ zaplanowanych na 3 i 4 grudnia, jak na razie nie zakładają, aby zawody się nie odbyły.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.