2863 miejsce

PŚ w siatkówce: Polska - Argentyna 3:1!

W trzecim meczu siatkarskiego Pucharu Świata, Polska wygrała z Argentyną 3:1. Po wygranych z Kubańczykami i Serbami, biało-czerownym udało się podtrzymać zwycięską passę. Zapis relacji live.

/ Fot. PAP/Jacek KostrzewskiPolska pokonuje Argentynę 3:1!

25:22 Wygrywamy! Polacy pokonują Argentynę i jako jedyni mają komplet zwycięstw.

16:15Prowadzimy, ale Argentyńczycy nie składają broni, musimy walczyć do samego końca.

6:8 Nie najlepszy początek czwartego seta, miejmy nadzieję, że Polacy wezmą się w garść.

Prowadzimy w setach 2:1. Oby czwarty był ostatnim

25:23 Wygrywamy trzeciego, najbardziej wyrównanego jak dotąd seta. Brawa dla Bartosza Kurka!

16:14 Po dość nie równej grze Polaków, dzięki błędom Argentyńczyków nadal prowadzimy

8:6 Schodzimy z uśmiechem na twarzy na pierwszą przerwę techniczną w trzecim secie. Polacy grają coraz pewniej.

Remisujemy 1:1 w setach

25:20 Wygrywamy pewnie drugiego seta. Mamy nadzieję, że podopieczni Anastasiego pójdą za ciosem i skończą mecz w czterech setach.

16:10 Zwiększamy przewagę do 6 punktów, Argentyńczycy nie mogą sobie znaleźć miejsca na boisku. Polscy siatkarze złapali właściwy rytm i niech tak zostanie do końca meczu.

8:5 Konsekwentna gra i prowadzimy prowadzimy w drugim secie. Oby tendencja się utrzymała.