Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

713 miejsce

PŚ w skokach narciarskich: Dzisiaj konkurs drużynowy

Już dzisiaj o godzinie 16.00 odbędzie się drugi w tym sezonie konkurs drużynowy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Trener reprezentacji Polski Łukasz Kruczek podał skład drużyny na zawody w czeskim Harrachovie.

Kruczek zdecydował się wystawić w zawodach doświadczoną czwórkę: Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Dawida Kubackiego i Stefana Hula.

W rozmowie z serwisem skijumping.pl trener naszej kadry stwierdził, że wolałby aby rozegrany został dzisiaj konkurs indywidualny. "(...) byłby dla nas jutro o tyle lepszy, że wszyscy mogliby sobie skoczyć, a nie tylko ci, startujący w drużynie. Przy takiej bezśnieżnej zimie to ma znaczenie."

Trener nie chce przesądzać o szansach naszych skoczków. Zmienne warunki i wahająca się jeszcze forma naszych zawodników mogą spowodować, że możemy uplasować się wysoko jak i w dolnej części stawki.

Faworytami konkursu wydają się być Austriacy. Zwycięzcy pierwszego konkursu drużynowego z Kuusamo mają trzech zawodników w pierwszej dziesiątce i prawdopodobnie po raz kolejny zdominują całe zawody.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.