Facebook Google+ Twitter

PŚ w skokach. Pięciu Polaków wystapi na mamucie w Bad Mitterndorf

Z kwalifikacji do sobotniego konkursu głównego na mamuciej skoczni Kulm w Bad Mitterndorf awansowała piątka Polaków:Łukasz Rutkowski, Marcin Bachleda,Krzysztof Miętus, Stefan Hula oraz nie biorący udziału w kwalifikacjach Adam Małysz.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Antonin_Hajek_-_WC_Zakopane_-_27-01-2008.JPG&filetimestamp=20080204201025We wczorajszych kwalifikacjach na skoczni Kulm zwyciężył Czech Antonin Hajek, który swoim dobrym skokiem potwierdził dobrą dyspozycję z treningów.

Z polskich skoczków pod nieobecność Małysza najlepiej spisał się Łukasz Rutkowski. Zawodnik TS Wisła Zakopane zajął 9. miejsce w kwalifikacjach. Na 14. pozycji uplasował się Marcin Bachleda, 16. był Krzysztof Miętus, a na 24.pozycje zajął Stefan Hula.

Simon Ammann jutro będzie bronił koszulki lidera PŚ. / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Simon_Ammann_Zakopane_2007.jpgAdam Małysz zdecydował się na podjęcie indywidualnych treningów i w Bad Mitterndorf pojawi się w sobotę przed konkursem.

Kompletnie zawiódł nasz drugi obecnie skoczek Kamil Stoch, który skacząc tylko 143 metry nie zdołał zakwalifikować się do jutrzejszego konkursu głównego.

Początek transmisji konkursu w lotach narciarskich na Austriackiej skoczni Kulm
w TVP1 o godz 14.
Źródła:
http://www.sportowefakty.pl/
www.fis-ski.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Oj Stochu, Stochu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.