Facebook Google+ Twitter

PŚ w Zakopanem: Polowanie na ekranie

Kiedy skoczek narciarski siada wysoko na belce musi zdawać sobie sprawę z tego, że jego skok może zakończyć się upadkiem.

Czy nieszczęście Czecha spowodowane było błędem ludzi odpowiedzialnych za zawody z dyrektorem Walterem Hoferem na czele, czy może tym razem sam skoczek odpowiada za swój los? - tego nie wiem i nie zamierzam nikogo osądzać. Niestety, przeglądając różne fora internetowe, można odnieść wrażenie, że większość wypowiadających się osób pozjadało wszystkie rozumy i wyrok już zapadł – to organizatorzy odpowiadają za wypadek, bo dopuścili do skakania, bo liczy się dla nich tylko pieniądz.

Kolejną ofiarą dramatycznego wypadku Mazocha stał się... Adam Małysz. Nasz (doświadczony przecież) skoczek ocenił bowiem fachowo skok kolegi i jednoznacznie stwierdził, że Czech popełnił błąd. Od razu spadła na niego fala krytyki, że i dla niego liczy się tylko zysk, zwycięstwo, że zupełnie nie przejmuje się tym co się stało.

Ja jako kibic zamiast szukać na siłę winnych, wolę sądy zostawić mądrzejszym ode mnie i jednocześnie zacisnąć kciuki za szybki powrót Mazocha do zdrowia. To jest w tej chwili najważniejsze.

A skoki? Może to i banał, ale taki to już sport.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

nie wiem, czy zrobiłem to tak jak należy, ale edytowałem tekst w moich materiałach, poprawiłem co trzeba było poprawić i zapisałem ze statusem wyślij do red. - pomimo iż tekst czekał na ponowną moderację, to błędy były już na stronie poprawione.

Komentarz został ukrytyrozwiń

1. W jaki sposób poprawia się teksty już zamieszczone?
2. Licznik powinien być zmieniany po każdym wejściu, co zwiekszy kontrolę nad nim (teraz widzę stan licznika - 1) a jestem trzecim czytelnikiem. Ponieważ wczoraj weszło dwoje czyt. to stan powinien pokazywać 2.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Swoją drogą to bardzo ciekawa postać. Swego czasu dyrektor PŚ pracował jako masażysta kadry AUT ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

zdaje się człowiek wie, a i tak babola palnie

Komentarz został ukrytyrozwiń

aj jaki błąd, oczywiście że tak, już poprawiłem

Komentarz został ukrytyrozwiń

mała uwaga, nie odnosząca sie bezpośrednio do przesłania tekstu - Walter Hofer jest Austriakiem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.