Facebook Google+ Twitter

Pseudokibic Cracovii usłyszał zarzut zabójstwa

Krakowska prokuratura w piątek, 13 listopada postawiła 18-letniemu Arturowi K. zarzut zabójstwa. Mężczyzna ten na jednym z osiedli Krakowa ugodził śmiertelnie 17-latka. Zatrzymany przyznał, iż jest fanem Cracovii.

 / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7b/Ghent_Altarpiece_A_-_Cain_-_Abel_-_murder.jpgMężczyzna w trakcie przesłuchania przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. W wyjaśnieniach które złożył, napisał, iż nie chciał zabić chłopaka. Powiedział, że noża użył, gdy doszło do sprzeczki. Obawiał się zaistniałej sytuacji. Gdy został zaczepiony, wyjawił, że jest kibicem Cracovii, a na osiedlu, na którym doszło do zabójstwa mieszkali fani Wisły Kraków - informuje rzeczniczka krakowskiej Prokuratury Okręgowej, Bogusława Marcinkowska.

Prokuratura ma skierować wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie Artura K.

Przypomnijmy, że do zabójstwa doszło w środę wieczorem. Na przystanku MPK stały dwie grupy młodych ludzi. Między nimi doszło do ostrej wymiany zdań, a następnie do szarpaniny, w której 17-letni chłopak został ugodzony nożem w szyję. Zmarł w wyniku obrażeń i krwotoku wewnętrznego.

Źródło:gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.