Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21616 miejsce

Pseudokibice zdemolowali stadion w Olsztynie [Zdjęcia]

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-09-17 06:44

Podczas niedzielnego meczu I ligi pomiędzy olsztyńskim Stomilem a Zawiszą Bydgoszcz doszło do zamieszek. Zaczęło się od serii wyzwisk, następnie było forsowanie bramy, wyrywanie krzesełek, palenie barw przeciwnika oraz przepychanki z policją. W 65. minucie meczu sędzia Łukasz Szczech przerwał na kilka minut spotkanie.

1 z 32 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Artur Szczepański
Fot. Artur Szczepański

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

były piłkarz
  • były piłkarz
  • 18.09.2012 13:42

>>>>Pewnie jakieś niegramotne matoły rozrabiały - matoły z PO; kibic patriota nie rozrabia ,tylko demonstruje swój sprzeciw wobec obłąkanej obecnej władzy!<<<<<

Komentarz został ukrytyrozwiń
1
  • 1
  • 18.09.2012 09:41

Czy to początek tej zapowiadanej sławnej jesiennej ofensywy, a może próba generalna przeprowadzona przez podopiecznych PIS-u? Aresztowani niech się nie martwią Kaczka nakazała drukowanie poręczeń i bandziory zaraz wyjdą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Łuk
  • Łuk
  • 18.09.2012 07:45

Wśród kiboli był Radosław Kowalski , to ten co pisze na tym portalu w24!
Znowu usuniesz ta wiadomość ?Kom ty jesteś ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
cudownie
  • cudownie
  • 18.09.2012 02:37

ciekawe co by bylo jakby tak czlowiek normalnie w dzien taką jazde policji zrobil. ciekawe za ile lat by z wiezienia wyszedl. no a ze zawisza potrafi sie tak "bawic" to nie od dzis wiadomo, wystarczy zobaczyc co sie w bydgoszczy czasami dzieje. biedni w sumie ochroniarze i mundurowi bo politycy im ręce związali wiec pozostaje im się bac interweniować. co za kraj...

Komentarz został ukrytyrozwiń
fujara
  • fujara
  • 17.09.2012 22:23

to byli fanatycy kim dzong kacza

Komentarz został ukrytyrozwiń
Łuk
  • Łuk
  • 17.09.2012 21:44

TAM WŚRÓD KIBOLI BYŁ Radosław Kowalski!
DLACZEGO TA INFORMACJE CIĄGLE USUWASZ!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mmi
  • mmi
  • 17.09.2012 19:58

o ile mnie pamięć nie myli to kibice wszelcy to jednak wielbiciele kaczyńskiego są a nie tuska. lubią się w tym pisie zabawić

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
  • max
  • 17.09.2012 09:52

To pewnie byli piewcy Platformy ,zapomnieli że trzeba zachować kulturę!