Facebook Google+ Twitter

Pstryknij na FVF!

Targi Film Video Foto w dniach 25 - 27.03.2010 zapraszają wszystkich poszukujących inspiracji do Łodzi na coroczne spotkanie ze sztuką, nauką i techniką obrazu.

Jak co roku, podczas dnia otwarcia targów –25 marca 2010, specjaliści branży FVF będą mieli niepowtarzalną okazję do wymiany poglądów we własnym gronie. Wypełnienie formularza na stronie www.mtl.lodz.pl/fvf umożliwi zakup karty dla profesjonalisty (ważnej przez 3 dni targów) w promocyjnej cenie 20 zł. Tego dnia targi można także zwiedzać na podstawie zaproszenia lub akredytacji. Rejestracja on-line potrwa do 23 marca 2010.

Targi Film Video Foto to możliwość poszerzenia swoich horyzontów o nowe informacje związane z branżą. Profesjonaliści, jak i osoby stawiające dopiero pierwsze kroki w dokumentacji obrazu znajdą na targach coś dla siebie. Portal www.cyfrografia.pl zaprasza na bezpłatne warsztaty cyfrowej edycji zdjęć w programie Photoshop - każdego dnia targów: cykl multimedialnych prezentacji (w godzinach od 11.00 do 15.00).

Początkującym artystom, dorosłym i młodzieży, polecamy w piątek i sobotę warsztaty „Fotografia w pigułce” – nowość FVF pod egidą Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Tematyka obejmować będzie techniczne aspekty fotografii w kontekście twórczej realizacji różnorodnej tematyki: portret, krajobraz, zdjęcia w ruchu.

W czasie targów odbędą się również konsultacje fotograficzne (przegląd portfolio) na stoisku Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Dla pierwszych chętnych na warsztaty oraz konsultacje – zaproszenia! Zapisy na: itf@itf.com.pl lub pod numerem telefonu: 42 633 09 82.

Profesjonaliści podczas pierwszego dnia targów będą mogli skorzystać z wyjątkowej propozycji magazynu „Pro-Kreacja”, którą są warsztaty „Zastosowanie wideo w kampaniach reklamowych”. Eksperci, praktycy z branży marketingowej i reklamowej oraz specjaliści zajmujący się nowymi technologiami podzielą się swoją wiedzą na temat funkcjonowania spotów wideo w internecie. W programie warsztatów: wykłady, interaktywne prezentacje firm produkujących spoty reklamowe a także najnowsze rozwiązania technologiczne – augmented reality.

Zapraszamy także na premierową prezentację wydawnictw zgłoszonych do drugiej edycji konkursu „Fotograficzna Publikacja Roku 2009“ organizowanego przez Galerię f5 & Księgarnię Fotograficzną W pokazie biorą udział wydawcy, uczelnie, stowarzyszenia, fundacje, galerie jak i sami autorzy fotografii.

Jednocześnie gorąco polecamy profil FVF w serwisie społecznościowym Facebook.com, gdzie Targi Film Video Foto 2010 przedstawiać będą aktualności związane z bieżącą edycją. Już teraz można obejrzeć zdjęcia oraz materiał filmowy z poprzedniej edycji targów:
http://www.facebook.com/pages/Targi-FILM-VIDEO-FOTO-2010/228248769870

ZAPRASZAMY!

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Chlewińska
tel: 042 638 62 85
e-mail: i.chlewinska@mtl.lodz.pl

Pierwsza publikacja: http://www.ithink.pl/lokalne/lodzkie/aktualnosci2/wydarzenia/pstryknij-na-fvf/
Autor: Izabela Koptoń-Ryniec

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.