Facebook Google+ Twitter

Psy boją się sylwestrowych fajerwerków

Niedługo sylwester, warto zadbać o dobry nastrój i szampański humor. Kiedy już jesteśmy gotowi na odpalenie petard jest ktoś, dla kogo pierwszy wystrzał może być dramatem. Chodzi o nasze kochane czworonogi - psy panicznie boją się huku.

W ubiegłym roku przez lekkomyślność człowieka omal nie zginął pies. Zaraz po północy właściciel uznał, że może zabrać psa na spacer, niestety nagły wybuch przeraził pieska i spowodował jego ucieczkę.

Zwierzę potrafi czuć, jest wierne przyjacielskie, nie osądza i nie krytykuje. Punia wróciła do domu po 2 tygodniach, były to 2 tygodnie strachu poszukiwań i łez. Na każdym słupie wisiały jej zdjęcia, przemierzyliśmy wiele kilometrów, bardzo pomogła nam fundacja Animals i doktor Sumińska, po której audycji następnego ranka nasz pies wrócił.

Apelujemy do wszystkich właścicieli czworonogów pamiętajcie żeby zwierzęta także były odpowiednio przygotowane na noc sylwestrową i nie pozostawiajmy ich bez opieki.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Psie serce


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ma Pani rację,mam Yorka z którym dzisiaj wyszłam na wieczorny spacer.Pies wystraszony uciekł do domu bo młodociani bawią się fajerwerkami już parę dni wcześniej,i parę dni później po nowym roku..Szkoda tylko że nie pomyślą o pieskach,które z przerażeniem uciekają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.