Facebook Google+ Twitter

Psy zagryzły dziecko

Dlaczego ludzie hodują psy z przeznaczeniem do walki? Czy nie wiedzą, że w ten sposób mogą stać się sami ich ofiarami?

W piątek w Turyngii cztery psy zagryzły na śmierć trzyletnią dziewczynkę. Według danych policji, dziecko pod opieką babci odwiedziło swoją ciocię w Oldisleben. Gdy około godziny 17.30 do domu dostały się psy rasy Staffordshire Bull Terier, które wcześniej były w ogrodzie, natychmiast zaatakowały dziewczynkę. Siedemdziesięcioletnia kobieta próbowała obronić wnuczkę i rzuciła się na nie zakrywając je swoim ciałem. Przy tym została również pogryziona przez psy.

Po pewnym czasie właścicielce psów udało się je uspokoić. Lekarze już nie mogli pomóc dziewczynce, która zmarła na miejscu. Babcia została odwieziona do szpitala. Psy zostały uśpione.

Babcia wraz z wnuczką dotychczas wielokrotnie odwiedzały ciotkę i nigdy nie było nieprzyjaznego zachowania ze strony psów. Nie wiadomo, dlaczego zwierzęta tym razem tak agresywnie się zachowywały.

Źródło: http://de.news.yahoo.com/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

straszne wydarzenie....
Nie zgodzę się jednak z wypowiedzią powyżej, żę rasy delikatne pomijane są w modzie... Z tego co można aktualnie zauważyć nastała moda na psy miniaturki - typu York czy Chihuaua, które co najwyżej moga narobić trochę krzyku, nic więcej.
Moim zdaniem psy (bez względu na rasę, wielkość itd.) powinny przechodzić tresurę. Po pierwsze zmniejszyłaby się ilość psów biegających po ulicy, a po drugie te, które by zostały, może byłyby mądrzejsze...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Absolutnie ta rasa nie może być w środowisku ludzi starszych, dzieci..To jedynie" moda" na tę rase..W Krakowie równiez jest plac, na kórym walczyły psy..Psy powinny mieć, odpowiedzialnych opiekunów..nie są rasa stróżująca..Działają pod wpływem impulsów..Jestem zła na własciceli..ile dziecko i babcia musiały znieść bólu? To się w głowie nie mieści..Rasy delikatne pomijane są w modzie, a ludzie sami sobie gotują losy..Prawdą jest, ze psiaki są przyjaciółmi człowieka..Trzeba jednak mieć swiadomość, że zapanują właściciele nad charakterem...Ta historia jest dramatyczna..Zgadzam sie z opinią komentujących..Dodam,że jestem przeciwniczka psów do walk..Szkoda,że własciciele tego nie rozumieja..komunikowanie człowiek- pies, jest łatwe, ale konieczne..

Komentarz został ukrytyrozwiń

TAki wypadek miał też miejsce w Szwajcarii północnej. Sprawa karna były surowa. To ludzie robią z tych psów agresorów. Psy są złe gdy ludzie je na złych wychowują.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.06.2010 09:25

Dużo prawdy w tym co Piotr pisze,widzę jak sąsiedzi wzajemnie szczują się psami załatwiając w ten sposób swoje animozje. Co raz częściej myślę, że nie było by złe w zwyczajnych blokowiskach zakazywać trzymania psów....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pies przyswaja sobie cechy właściciela. Po zachowaniu psa można dużo powiedzieć o jego właścicielu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.