Facebook Google+ Twitter

PSŻ Poznań skompletowało skład na 2010 rok. Wielki powrót Skóry!

W Poznaniu po powołaniu Sportowej Spółki Akcyjnej w miejsce Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego nowo wybrany zarząd klubu z Golęcina wziął się ostro do pracy przy kompletowaniu składu na przyszły sezon.

Adam Skórnicki / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Adam_Sqóra_Skórnicki.jpg&filetimestamp=20080517191636Pierwszym zawodnikiem pozyskanym przez Skorpiony jest Adam Skórnicki. Trudno to nazwać pozyskaniem. Raczej powrotem na stare śmieci po niezbyt udanym tegorocznym sezonie spędzonym w gdańskim Wybrzeżu. Skóra jeździł już w stolicy Wielkopolski w latach 2006-2008.
Zawodnik znany z luźnego trybu bycia liczy, że odnajdzie się w klubie, który reprezentując odnosił swoje największe sukcesy, m.in. zdobył tytuł indywidualnego mistrza Polski w zeszłym roku pokonując samego Tomka Golloba.

Drugim zawodnikiem, który będzie reprezentował PSŻ w przyszłym roku jest były mistrz świata juniorów Robert Miśkowiak, który również liczy na powrót do formy podczas startów w Poznaniu.
Jeśli dodamy do tego Norberta Kościucha, Rafała Trojanowskiego, Mateusza Szczepaniaka którzy z powodzeniem reprezentowali PSŻ w zakończonym sezonie oraz pozyskanego utalentowanego toruńskiego juniora Damiana Celmera możemy śmiało powiedzieć, ze w Poznaniu zbudowano drużynę, która z powodzeniem powinna walczyć o podium w I lidze na koniec sezonu 2010.

Źródło: http://www.sport.pl/


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.