Facebook Google+ Twitter

Ptasi przemytnicy

Policjanci dokonali niecodziennego odkrycia. Dostali informację o rzekomym przemycie kokainy, nie spodziewali się, że znajdą ją w ciele żywych indyków.

Klatkę z dwoma dorodnymi indykami przewoził turystyczny autokar firmy Turismo Ejecutivo. Peruwiańska policja zatrzymała pojazd niedaleko miasta Tarapoto w stanie San Martin. Miejscowość ta leży na przemytniczym szlaku, skąd narkotyki przewozi się do Meksyku i Kolumbii. Według informatora, niedozwolone substancje miały znajdować się w klatce z ptakami, jednak kokainy w niej nie było.

Policjantom podejrzany wydał się rozmiar zwierząt, pod ich piórami znaleziono kilkanaście świeżych szwów. Weterynarz odkrył pod ich skórą prawie 30 plastykowych pojemników, w których łącznie znajdowało się 5 kilogramów kokainy.

Policjanci wciąż poszukują nadawcy przesyłki. Incydent z indykami nie jest odosobnionym przypadkiem. W 2005 roku w tych samych okolicach próbowano przemycić 3 kilogramy kokainy w ciele kilku szczeniąt. Do tej pory narkotykowe kartele do tego procederu najmowały ludzi, którzy próbowali przewozić towar we własnych żołądkach.


Źródło:
rp.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.